2021 m. kovo 7 d. 04:23 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Sveikata  >  Sveikata

Sveikata

"Vaidentoje" - viskas, kas geriausia dantų sveikatai

(3)

2014-05-31, 00:01

VE.lt inf.

"Vaidentoje" - viskas, kas geriausia dantų sveikatai nuotrauka, foto

ATIDARYMAS. Jolanta Leščiuvienė perkerpa simbolinę naujosios klinikos atidarymo juostą.

© Eimanto CHACHLOVO nuotr.

Reklama

Unikaliomis dantų gydymo ir atkūrimo metodikomis Klaipėdoje garsėjančią odontologijos kliniką "Vaidenta" pacientai minėjo ir mini tik geru žodžiu. O nuo šiol naujose erdviose patalpose Smilties Pylimo gatvėje 7 įsikūrusioje klinikoje jų laukia ne tik pažangūs sprendimai, rūpestingas gydymas, bet ir dar jaukesnė aplinka bei platesnis kokybiškų paslaugų spektras.

Klinikos vadovei Jolantai Leščiuvienei odontologo profesija - šeimos tradicija. Jos tėtis, Klaipėdoje garsus daktaras Zenonas Vaičekauskas perdavė dukrai meilę darbui ir pagarbą žmogui. J. Leščiuvienės klinikos "Vaidenta" duris šiandien praveria ir buvę tėvo, ir šimtai naujų pacientų. Čia visokeriopą dantų gydymo pagalbą randa visų amžiaus grupių pacientai - nuo pačių mažiausiųjų iki senjorų.

Gausėjantis pacientų būrys ir noras teikti jiems daugiau kokybiškų dantų gydymo paslaugų- tai ir buvo pagrindinės priežastys, dėl kurių "Vaidentos" klinika nutarė plėstis ir keisti dislokacijos vietą.

Apie odontologo darbo ypatumus, unikalias dantų gydymo ir atkūrimo metodikas bei naujoves kalbame su klinikos "Vaidenta" vadove Jolanta Leščiuviene.

Jūsų šeimoje odontologo profesija - daugiametė tradicija. Palyginkite, prašau, senosios kartos ir šiandienos gydytojus.

Matau aplink save daug profesionalių, darbščių, naujovių siekiančių kolegų. Tik kartais šiandien pasigendu atjautos pacientui. Pasitaiko, kad gydytojas laiko save karaliumi, o juk karaliumi turi būti pacientas. Negaliu pasakyti pacientui "ne", todėl ir durys nuolat neužsiveria, būna kartais labai sunku, bet kaip gi kitaip?

Daugiau apie "Nobel Biocare" implantus ir unikalias implantavimo metodikas www.nobelsypsena.lt J. Leščiuvienės odontologijos klinika "Vaidenta" Smilties Pylimo g. 7, Klaipėda Tel.: 8 46 346 164, 8 676 85185 www.vaidenta.lt

Reklama

Papasakokite trumpai, kokia "Vaidentos" atsiradimo istorija?

Klinika gyvuoja jau daugiau nei du dešimtmečius, ją 1993 metais įkūrė mano tėtis - odontologas Zenonas Vaičekauskas. Tuo metu aš dar tik studijavau. Kai baigiau odontologijos studijas, vadovavimą tėtis perleido man. Nuo tada klinika vadinasi "Vaidenta".

Kodėl reikėjo plėstis?

Per tiek metų žymiai išaugo mūsų pacientų skaičius. Stengėmės ir stengiamės nė vienam žmogui neatsakyti. Pacientai atvažiuoja iš viso regiono - Žemaitijos, Pamario krašto, iš kitų Lietuvos miestų. Dauguma patenkintų pacientų "atsiveda" su savimi visas savo šeimas. Laikui bėgant senose patalpose tapo ankšta.

Be to, odontologijos mokslas pirmyn žengia labai sparčiai. "Vaidenta" siekia neatsilikti nuo naujovių. Norėjome, kad paslaugų ratas toliau plėstųsi, gydymas mūsų pacientams būtų dar patogesnis ir kokybiškesnis, o naudojama technika ir gydymo sąlygos - pačios moderniausios.

Patikslinkite, kuo gydymas naujose patalpose bus geresnis jūsų pacientams?

Reklama

Naujovių daug - nuo nedidelių smulkmenų iki ženklių pasikeitimų. Padidėjo profesionalių gydytojų komanda, tad užsiregistravę pacientai priimami greičiau, nereikia gaišti laiko laukiant savo eilės.

Įrengėme pacientų patogumui ir poilsiui skirtas jaukias poilsio patalpas. Turime pooperacinę palatą, kurioje po dantų implantavimo pacientai gali pailsėti ir palaukti, kol bus jiems pagaminti laikini, ant implantų tvirtinami, dantys. Iš mūsų klinikos pacientai išeina su plačia šypsena, o ne su "tarpais" burnoje.

Įsigijome pačios naujausios odontologijos technikos. Įrengėme panoraminį rentgeno aparatą, su kuriuo daromos burnos ertmės nuotraukos leidžia tiksliai nustatyti burnos sveikatos būklę ir teisingai suplanuoti gydymo eigą. Taip pat bus atliekama kompiuterinė diagnostika.

Kokį didžiausią klinikos pranašumą ir išskirtinumą galėtumėte įvardinti?

Savo pacientams teikiame visas odontologijos paslaugas, tačiau savo didžiausiu ir svarbiausiu pranašumu laikome aukščiausios kokybės dantų atkūrimo ant implantų paslaugas. Dirbame su pasaulio implantologijos lyderės Švedijos kompanijos "Nobel Biocare" implantais ir dantų atkūrimui naudojame šios kompanijos rekomenduojamas unikalias, pacientams maksimaliai patogias metodikas. Jų dėka naujais dantimis pacientai gali džiaugtis jau po dienos.

Ar implantai, Jūsų manymu, geriausias būdas atkurti dantis?

Reklama

Prieš vieną ar kelis dešimtmečius populiariausias dantų atkūrimo būdas buvo tilteliai. Deja, tam, kad juos pritvirtintų, reikėjo šlifuoti šalia esančius sveikus dantis. Tai buvo ne tik nesveikas, bet ir laikinas sprendimas - praėjus kuriam laikui šlifuoti dantys po tiltais sugesdavo ir juos tekdavo iš naujo gydyti. Kur kas sveikiau ir pažangiau yra implantai, su kurių pagalba galima atkurti ne tik danties karūnėlę, bet ir jo šaknį. Implantai apsaugo nuo žandikaulio kaulo nykimo. Tai yra ilgalaikis sprendimas. Tvarkingai prižiūrimi nauji dantys ant implantų paprastai tarnauja visą gyvenimą.

Kas šiandien svarbiausia pacientams gydant dantis?

Pacientai šiuo metu dažnai akcentuoja laiko stygių ir nori greito rezultato - žmonės daug keliauja, šypsosi, bendrauja, negali iš gyvenimo "iškristi" net pusdieniui. Jie nori greitai, be skausmo, be patinimo jausti komfortą - tą mes ir suteikiame. Dantų atkūrimui, kaip ir minėjau, naudojame pasaulyje pripažintus "Nobel Biocare" implantus, kurie leidžia prarastus dantis atkurti labai greitai.

Papasakokite plačiau apie klinikoje taikomą gydymą implantais.

Šiandien dantis praradusių žmonių gydymas jau neįsivaizduojamas be implantacijos, o "Vaidentos" odontologai šioje srityje yra patyrę ir dirba su pasaulyje pripažintos kompanijos "Nobel Biocare" sistema. Ji leidžia dantis pacientui atkurti per vieną dieną.

Daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms paprastai rekomenduojama unikali metodika "All-on-4" (visi ant keturių). Ji leidžia per vieną dieną atkurti naujus vieno žandikaulio dantis tik ant 4 implantų. Pradžioje, jeigu reikia, pašalinami likę savi dantys, sudedami implantai ir ant jų iš karto tvirtinami laikini dantys. Nereikia laukti, kol implantai prigis. Naudojant "All-on-4" beveik niekada nereikia priauginti kaulo. Implantai sriegiami tam tikru kampu ten, kur yra pakankamai kaulo.

Svarbu pažymėti tai, kad "Nobel Biocare" implantai yra padengti specialia medžiaga, kuri leidžia stipriau "įsikabinti" į kaulą. Be to dar naudojamos tam tikros specialios detalės ir priemonės papildomam krūviui sumažinti. Viso to dėka implantai stabiliai laikosi, todėl galima iš karto po implantavimo tvirtinti laikinus dantis. O tai reiškia, kad iš karto po procedūros išėjęs iš mūsų klinikos žmogus gali plačiai šypsotis, kramtyti maistą ir gyventi visavertį gyvenimą. Po kelių mėnesių laikini dantys pakeičiami nuolatiniais. Pasaulinėje bedančių gydymo praktikoje "All-on-4" metodika patikimai ir sėkmingai taikoma jau 18 metų.

Reklama

Kitas unikalus metodas - momentinis implantavimas. Jis ypač pasiteisina turint sugedusius ar nuskilusius dantis priekyje. Per vieną vizitą pašalinamas sugedęs dantis ir į buvusios šaknies vietą iš karto įdedamas implantas. Tokiu būdu minimaliai sutrumpinamas dantų atkūrimo laikas, išvengiama papildomų chirurginių intervencijų. Prie implanto tuoj pat tvirtinamas natūraliai, gražiai atrodantis laikinas dantis, kuris po kelių mėnesių pakeičiamas nuolatiniu. Pacientas, vos pakilęs nuo odontologo kėdės, gali gyventi savo įprastu ritmu.

Net 99 proc. procedūrų su šios kompanijos implantais yra sėkmingos. Kompanija "Nobel Biocare" savo implantams suteikia viso gyvenimo garantiją.

Ar galite įvardyti pagrindines dantų priežiūros klaidas, ką daryti, kad neprarastumėme jų per anksti?

Skausmingos procedūros, ilgi bei sudėtingi gijimo periodai - jau praeitis, klinikoje "Vaidenta" gydymas yra greitas, neskausmingas ir užtikrinantis maksimalų komfortą.

Pirmiausia - tai bloga dantų priežiūra, burnos higiena. Per mažai tuo rūpinamasi, net nevaloma dantų. Žinoma, kai kurių žmonių dantys anksti genda ir dėl paveldimumo. Gera dantų priežiūra yra visų pirma sistemingas jų tikrinimas pas savo odontologą - geriausia kas pusmetį, o pastebėjus gedimo užuomazgas - laiku pradėtas gydymas.

Kalbama, kad klinika garsėja ne tik dantų gydymu, bet ir filantropine veikla.

Viešosios įstaigos "Viena šeima" vykdomų projektų metu prisidedame prie paramos įvairiomis ligomis sergantiems vaikams, dalyvaujame Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubo "Smiltė" labdaros aukcionuose, kurių metu surinktos lėšos aukojamos sergantiems bei nepasiturintiems vaikams, našlaičiams. Padėjome Editos Mildažytės vedamos laidos "Bėdų turgus" dalyviams.

Reklama

Manau, kad svarbiau yra duoti nei gauti. Tada gyvenimas apdovanoja su kaupu.

Dėkoju už pokalbį.

Nuotraukų galerija

 

KOLEKTYVAS. "Vaidentos" kolektyvas visus pasitinka ir palydi su plačia šypsena.

© Eimanto CHACHLOVO nuotr.

Eimanto CHACHLOVO nuotr.

 

Eimanto CHACHLOVO nuotr.

 

Eimanto CHACHLOVO nuotr.

 

Eimanto CHACHLOVO nuotr.

 

Eimanto CHACHLOVO nuotr.

 

Eimanto CHACHLOVO nuotr.

 

Eimanto CHACHLOVO nuotr.

 

Eimanto CHACHLOVO nuotr.

 

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

KARIESAS

2014-06-01   13:38

IP: 78.57.238.77

TIES IEJIMU I PASTATA YRA DU NEDIDELI KVADRATELIAI ZOLES.ZOLE NENUPJAUTA,TRINKELES PRIZELUSIOS,TERITORIJA NENUSLUOTA...NE JAU NESILANKYSIU PAS SIOS NEVALAS,KOKIA APLINKA ,TOKIOS IR PASLAUGOS...

?

2014-05-31   22:05

IP: 86.38.228.1

o kur reklamos uzsakymo numeris? :)

Rimantas

2014-05-31   14:55

IP: 78.61.108.107

Sveikinu.Gal 1997 metais pas odontologą V.Vaičekauską dėjau keramiką.Pdėjo vienu momentu ir duktė Jolanta.Dėkingas esu iki šiol.Bet praėjo daug laiko.Vėl reikalinga pagalba.Kur eiti?Negi neaišku.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sveikata

"Nė vienai dienai nebuvome sustabdę darbų - tiek dienos stacionaras, tiek ambulatorinės...

Klaipėdos universitetinės ligoninės medikai pabrėžia: "Neatidėliokite vizitų!" nuotrauka, foto

Europos vaistų agentūra (EVA) ketvirtadienį paskelbė pradėjusi rusiškos „Sputnik V“ vakcinos nuo...

EVA pradėjo rusiškos „Sputnik V“ vakcinos vertinimą nuotrauka, foto

Nors sniegas nutirpo dar visai neseniai, po juo žiemojusios erkės jau tampa...

Suaktyvėjusios erkės pavojingos ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams nuotrauka, foto

Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas (NMVRVI) antradienį patvirtino didelio patogeniškumo...

Paukščių gripas patvirtintas dar dviem gulbėms nuotrauka, foto

Orai nedžiugins: šlapdriba, sniegas, plikledis, vietomis lietus nuotrauka, foto

Lietuva, Artimiausią parą numatomos sudėtingos orų sąlygos.

Ar jaučiamės saugūs dėl savo duomenų? nuotrauka, foto

SE, Neseniai bendrovę "CityBee" "išgarsino" skandalas, kai buvo pavogti klientų duomenys. Kad ir...

Trys Lietuvos loterijos milijonieriai slepiasi - bijo net giminaičių nuotrauka, foto

Žmonės, Neseniai Lietuvoje nuvilnijo džiugi naujiena – mūsų tautietis „Vikinglotto“ loterijoje laimėjo daugiau...

Retieji Mėmelio perliukai dūla užribyje nuotrauka, foto

SE, Po Klaipėdos miestą, prieškariu Mėmeliu vadintą, išsibarstę labai įdomūs, reti, savotiško šarmo...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...