2020 m. rugpjūčio 12 d. 15:00 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Sveikata  >  Sveikata

Sveikata

„Eurovaistinė“ – pirmoji šalyje prie Šeimos kortelės prisijungusi vaistinė

Reklama

Nuo lapkričio 11 dienos visi Šeimos kortelės turėtojai gali papildomai naudotis ir naujo partnerio – vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ – nuolaidomis. Šeimos kortelės turėtojui suteikiamas išskirtinis iki -30 proc. nuolaidų pasiūlymas (maisto papildams -30 proc., kosmetikai -25 proc., nereceptiniams vaistams -20 proc., kitoms prekėms iki -20 proc. nuolaida).

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis sako, kad vieno didžiausių vaistinių tinklo prisijungimas prie Šeimos kortelės partnerių labai pasitarnaus gausių ir neįgalius vaikus prižiūrinčių šeimų patogumui.

„Manau, šeimos tikrai labai palankiai įvertins „Eurovaistinės“ apsisprendimą tapti Šeimos kortelės partnere tiek dėl reikšmingų nuolaidų, tiek dėl to, kad vaistinėse žmonės lankosi gana dažnai. Sveikinu šį sprendimą, jis liudija, jog esate šeimoms draugiška įmonė“, - susitikimo su „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damuliene metu sakė socialinės apsaugos ir darbo ministras.

Šiuo metu gausioms ir neįgalius vaikus prižiūrinčioms šeimoms yra išduota daugiau nei 12 tūkst. kortelių. „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė viliasi, kad pagrindinio šalies vaistinių tinklo įsitraukimas į partnerių sąrašą kortelių turėtojų kiekį padvigubins.

„Eurovaistinėje“ visuomet norime padėti. Jau dabar turime daugiau nei 400 tūkstančių senjorų kortelės turėtojų ir jiems bet kuriuo metu suteikiame dideles, reikšmingas nuolaidas. Suteikdami Šeimos kortelės turėtojams galimybę sutaupyti, esame tikri, kad padidinsime ir norinčių šią kortelę turėti kiekį“, - sako „Eurovaistinės“ vadovė.   

Vaistinėje net nebus būtina atsinešti turimos Šeimos kortelės, nes ji bus susieta su vaistinės lojalumo programos kortele. Turintiems Šeimos, ir „Eurovaistinės“ kortelę, paskambinus nemokamu numeriu 8 800 50005 tereiks padiktuoti vaistinės lojalumo programos numerį bei Šeimos kortelę identifikuojantį kodą. Neturintiems vaistinės kortelės, ją įsigijus „Eurovaistinėje“ paskambinus tuo pačiu numeriu tereiks ją užregistruoti. Kortelei taikomos Šeimos kortelės nuolaidos įsigalios netrukus, ilgiausias galimas naujos kortelės užregistravimo laikas – penkios darbo dienos.

Šeimos kortelės suteikiamais privalumais gali naudotis gausios ir neįgalius nepilnamečius ar suaugusius vaikus prižiūrinčios šeimoms.

Gausi šeima – tai tokia šeima, kurioje auginami 3 ir daugiau vaikų ar globotinių iki 18 metų amžiaus. Į gausios šeimos gretas patenka ir pilnamečiai vaikai iki 24 metų, jei jie nedirba, neturi savo vaikų ir mokosi.

Neįgalųjį slauganti ar prižiūrinti šeima – tokia šeima, kurioje vienas iš tėvų yra paskirtas neveiksnaus asmens globėju, prižiūrimas ar slaugomas neįgalus nepilnametis ar 55 proc. ir mažesnį darbingumą turintis suaugęs vaikas. Vaikas gali būti pilnametis, bet jis turi gyventi su tėvais.

Šeimos kortelė užtikrina specialias lengvatas ir nuolaidas prekėms, paslaugoms, renginiams, bet neatstoja banko kortelės. Nuolaidas ir lengvatas teikia Šeimos kortelės partneriai – privačios įmonės, viešosios įstaigos ir kitos organizacijos.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sveikata

Gydymo įstaigos įpareigotos užtikrinti, kad gyventojai prisiskambintų į registratūrą, trečiadienį pranešė...

Gydymo įstaigos įpareigotos užtikrinti, kad gyventojai prisiskambintų į registratūrą nuotrauka, foto

Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis pernai, kaip ir ankstesniais metais, daugiausia...

Kardiologinių vaistų Lietuvoje suvartojama daugiausia nuotrauka, foto

Šiltuoju vasaros metu nevertėtų pamiršti vabzdžių, tokių kaip širšės, vapsvos ir bitės....

Rugpjūtį - daugiau geliančių vabzdžių nuotrauka, foto

Sparčiai daugėjant užsikrėtimo koronavirusu atvejų, nerimaujama, kad šie skaičiai ims kilti po...

Jūros šventės metu viruso protrūkio išvengti pavyko nuotrauka, foto

Klaipėdos mero taurė iškeliavo į sostinę, klaipėdiečiai - antri nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos futbolo mokyklos organizuojamame tradiciniame tarptautiniame jaunių futbolo turnyre "Klaipėdos mero taurė"...

Į Lietuvą „humanitariniais tikslais“ leista atvykti baltarusiams nuotrauka, foto

Lietuva, Į Lietuvą bus leidžiama netrukdomai atvykti užsienio studentams, investuotojams, taip pat...

Lietuva sieks, kad ES įvestų sankcijas Baltarusijai nuotrauka, foto

Lietuva, Lietuva sieks, kad Europos Sąjunga (ES) įvestų sankcijas Baltarusijos pareigūnams, atsakingiems...

KKKC Meno kieme – grafikos dirbtuvės ir Korsikos dainos nuotrauka, foto

Renginiai, KKKC Meno kieme (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) 2020 m. rugpjūčio 17 –...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...