2020 m. rugpjūčio 11 d. 12:32 val., antradienis

Ačiū, gydytojau!

"Buvau sužavėta mediko elgesiu"

"Buvau sužavėta mediko elgesiu" nuotrauka, foto

© „Fotolia" asociatyvi nuotr.

Reklama

Norėčiau viešai padėkoti greitosios pagalbos ekipažui, skubios medicinos pagalbos specialistui Aleksandrui Bogdanovui ir vairuotojui Anatolijui Žadan.

Man praėjusią savaitę pradėjo per pietus labai smarkiai skaudėti skrandžio viršutinę dalį. Apie 16 val. išsikviečiau greitąją pagalbą. 112 operatorius labai trumpai paklausė, kas nutiko ir kur gyvenu, iš karto sujungė su medikais. Medikų brigada atvyko operatyviai. A. Bogdanovas iš karto pamatavo spaudimą, jis buvo virš 150. Tokio spaudimo nesu dar turėjusi. Suleido vaistų ir pasakė, kad veš mane į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Kadangi namie tuo metu buvau viena, A. Bogdanovas pasiūlė pasiimti telefoną, palaukė kol užrakinau duris, įsodino į greitosios automobilį. Vairuotojas A. Žadan labai atsargiai vairavo, net per ant kelio esančius kalnelius taip lėtai ir atsargiai pervažiuodavo, kad net nesijautė.

Atvykus į ligoninę mane perdavė priimamojo specialistams. Jaučiausi labai blogai, buvo silpna, svaigo galva. A. Bogdanovas paklausė, ar jis galės man paskambinti vėliau ir pasiteirauti apie mano sveikatą. Universitetinės ligoninės priimamojo kolektyvas fantastiškas. Nežinau, ko žmonės skundžiasi. Sesutė nė per žingsnį nuo manęs nesitraukė. Labai geitai ir operatyviai buvo paimtas kraujas, palydėjo iki tualeto dėl šlapimo tyrimo, pasodino, nunešė tyrimus, nuvedė daryti rentgeno nuotraukos, sėdėjo ir laukė, kol išeisiu, neleido net lengvo maišelio nešti pačiai.

Nuvedė pas gydydoją Mindaugą Stravinską, šis atliko echoskopiją. Pasirodo, nieko labai rimto nėra, išrašė receptą vaistams ir liepė pasidaryti endoskopinį tyrimą. Grįžau namo.

Vakare paskambino A. Bogdanovas ir pasiteiravo, kur aš, ar man viskas gerai, ką nustatė medikai. Buvau sužavėta tokiu mediko elgesiu. Juk, atrodo, esu svetimas žmogus, tačiau pasirūpino kaip savu šeimos nariu.

Manau, kad reikėtų apie juos parašyti, nes dažniausiai žmonės tik skundžiasi medikais, o padėkoti viešai už paprasčiausią žmogiškumą niekas nesistengia.

Kitą dieną darbe papasakojau, kas man nutiko, tai visi tik stebėjosi, kad buvo šitaip pasirūpinta. Kiti net klausė, ar tikrai taip būna.

Tad tariu A. Bogdanovui, A. Žadan ir Klaipėdos universitetinės ligoninės Priėmimo skyriui nuoširdžiausią AČIŪ.

Asta A.

Žymos: padėka medikui

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Ačiū, gydytojau!

Dienraštis "Vakarų ekspresas" kviečia prisidėti prie Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuotos akcijos padėkoti...

Ištarkite "Ačiū" medikams nuotrauka, foto

Uždaroma Priekulės pervaža nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Klaipėdos rajono savivaldybė informuoja, kad dėl remonto darbų rugpjūčio 12 dieną nuo...

Bus tikrinamos kavinės, parduotuvės ir pramogų vietos nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos savivaldybė kartu su Maisto ir veterinarijos tarnyba pradeda reguliarius viešojo maitinimo...

Klaipėdos jūrų uoste buvo išsiliejęs dyzelinas nuotrauka, foto

Klaipėda, Aplinkos apsaugos agentūra antradienį pranešė, jog pirmieji tyrimų rezultatai rodo, kad...

Ieškoma be žinios dingusi Danutė Pupeikienė nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos rajono pareigūnai ieško be žinios dingusios, 1941 m. gimusios Danutės Pupeikienės....

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 36 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 52 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...