„Žalgiris“ pralaimėjo antrąsias ketvirtfinalio rungtynes

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ išvykoje 68:79 (15:17, 17:24, 22:13, 14:25) pralaimėjo praėjusio sezono vicečempionei Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ekipai ir serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1.

Žalgiriečiai po dviejų kėlinių atsiliko 32:41, tačiau po trijų ketvirčių rezultatas buvo lygus 54:54. Aikštės šeimininkai paskutinį kėlinį pradėjo spurtu 14:1, nutolo 68:55 bei pergalės iš rankų nebepaleido.

Kauno komandai 20 taškų pelnė Brandonas Daviesas, 13 - Vasillije Micičius (8 rez. perd.), 11 - Artūras Milaknis, 7 - Antanas Kavaliauskas, po 6 - Axelis Toupane'as ir Aaronas White'as, 5 - Kevinas Pangosas.

Pirėjo ekipoje 21 tašką surinko Jamelas McLeanas, 17 - Vassilis Spanoulis, 9 - Ioannis Bourousis.

Trečiosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos balandžio 24 dieną Kaune.