„Žalgiris“ Eurolygoje pralaimėjo penktą kartą iš eilės

Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje patyrė dar vieną nesėkmę. Martino Schillerio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 75:83 (15:23, 17:22, 19:21, 24:17) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai.

Dviem taikliais dvitaškiais jau pirmosiomis atakomis pasižymėjo Joffrey Lauvergne, o metimą iš po krepšio realizavo laiku įkirtęs Paulius Jankūnas – 6:8. Du taškus pataikydamas nuo lentos pridėjo Thomasas Walkupas, o J.Lauvergne pataikė tritaškį iš kampo – 11:15. Po „Žalgirio“ minutės pertraukėlės po du taškus pelnė Lukas Lekavičius ir Augustine‘as Rubitas, tačiau vienu metu ir dešimties taškų deficitą turėję žalgiriečiai atsilikinėjo – 15:23.

Antrojo ketvirčio pradžioje A.Rubitas pataikė iš po krepšio, tačiau aštuoni pelnyti varžovai taškai privertė M.Schillerį prašyti minutės pertraukėlės – 17:31. Dar du taškus pelnė A.Rubitas, tritaškį pataikė Marius Grigonis, keturis taškus iš eilės pelnė J.Lauvergne, tačiau priartėti nepavyko – 26:40. Du tritaškius iš eilės smeigė M.Grigonis,  tačiau po pirmosios rungtynių dalies žalgiriečiai atsiliko dviženkliu skirtumu – 32:45.

Po pertraukos dvitaškį pataikė A.Rubitas, tačiau varžovai per pusantros minutės pataikė tris tolimus metimus ir dar labiau atitrūko – 34:54. Tolimą metimą pataikė Thomasas Walkupas, keturis taškus iš eilės pridėjo M.Grigonis, P.Jankūnas pataikė iš vidutinio nuotolio, o J.Lauvergne įkrovė iš viršaus – 45:63. Artūras Milaknis sumetė du baudų metimus, dvitaškius realizavo P.Jankūnas ir J.Lauvergne, tačiau kauniečiai ir toliau buvo priversti vytis varžovus – 51:66.

Penkis taškus ketvirto kėlinio pradžioje pelnė Nigelas Hayesas, iš viršaus dar kartą įdėjo J.Lauvergne ir skirtumas sumažėjo iki dešimties – 58:68. Dar du taškus pridėjo N.Hayesas, keturiais taškais pasižymėjo Rokas Jokubaitis, o M.Grigonis pataikė iš toli – 67:76. Keturis taškus iš eilės pelnė A.Rubitas, o N.Hayesas sumetė baudų metimus – 73:81. Du baudų metimus pataikė M.Grigonis,

„Žalgiris“: M.Grigonis 18, J.Lauvergne 17 (8 atk. kam.), A.Rubitas 12, N.Hayesas 9, P.Jankūnas 6 (5 atk. kam.), T.Walkupas 5 (4 rez. perd.), R.Jokubaitis 4, L.Lekavičius 2, A.Milaknis 2, M.Gebenas 0, S.Vasturia 0.

„Zenit“: A.Hollinsas 20, W.Thomasas 16 (7 atk. kam.), K.Pangosas 13 (7 rez. perd.), A.Poythressas 11.