„Žalgiris“ Eurolygoje įsirašė antrą pergalę iš eilės

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 92:73 (25:22, 19:14, 24:11, ) įveikė Vitorijos „Baskonia“ komandą ir Eurolygoje įsirašė antrą pergalę iš eilės.

Pirmuosius „Žalgirio“ taškus rungtynėse dvitaškiu metimu pelnė Joffrey Lauvergne, Nigelas Hayesas pataikė iš toli, o komandą į priekį pirmą kartą išvedė Marius Grigonis – 7:6. Tas pats M.Grigonis pataikė du tritaškius iš eilės, o J.Lauvergne du dvitaškius – 17:13. Iš toli pataikė Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas, o kėlinuką dviem taškais uždarė Lukas Lekavičius – 25:22

Taikliai iš po krepšio atakavo Augustine‘as Rubitas, antrą savo tritaškį smeigė N.Hayesas, o pirmąjį L.Lekavičius – 33:27. Po puikaus N.Hayeso perdavimo iš po krepšio pataikė P.Jankūnas, vieną baudos metimą įmetė Rokas Jokubaitis, o Thomasas Walkupas tolimu metimu pranašumą padidino iki dviženklio – 39:29. Paskutinėmis pirmosios rungtynių pusės akimirkomis A.Rubitas sumetė abu baudų metimus, o antrą savo tritaškį pataikė A.Milaknis – 44:36.

Po pertraukos tris tritaškius smeigė A.Milaknis, o iš po krepšio du taškus pridėjo P.Jankūnas – 55:40. Atšokęs tritaškį įmetė M.Grigonis, penkis taškus surinko L.Lekavičius, R.Jokubaitis pridėjo tritaškį iš kampo, o dvitaškį realizavo J.Lauvergne – 68:47.

Tas pats J.Lauvergne dviem taškais pradėjo ir ketvirtą kėlinuką, dvitaškį atšokęs pataikė A.Rubitas, o R.Jokubaitis pelnė taškus greitoje atakoje – 74:52. Po minutės pertraukėlės iš toli pataikė N.Hayesas, J.Lauvergne įdėjo iš viršaus, o greitoje atakoje tritaškį smeigė L.Lekavičius – 82:59. Du taškus pelnė Martinas Gebenas, du tritaškius smeigė Karolis Lukošiūnas, iš vidutinio nuotolio pataikė N.Hayesas – 92:73.

„Žalgiris“: A.Milaknis 15, L.Lekavičius 13, J.Lauvergne 12 (6 atk. kam.), M.Grigonis 11 (5 rez. perd.), N.Hayesas 11, P.Jankūnas 7 (6 atk. kam.), A.Rubitas 6 (7 atk. kam.), R.Jokubaitis 6 (5 rez. perd.), K.Lukošiūnas 6, T.Walkupas 3, M.Gebenas 2.

„Baskonia“:  Y.Fallas 14, A.Petersas 12, Z.Dragičius 10, L.Vildoza 10.