„Žalgirio“ žaidėjas T.Kišas: mačiau, kad vartininkas žengė žingsnį į kairę

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai A lygos devintojo turo rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Panevėžį“ ir iškovojo trečią pergalę iš eilės bei išsaugojo vienvaldžių lyderių poziciją.

Po rungtynių savo mintimis pasidalino vyriausiasis treneris Marekas Zubas ir pergalingo įvarčio autorius Tomislavas Kišas.

„Tai buvo labai sunkios rungtynės, bet mes parodėme charakterį ir tai, kad esame komanda. Manau, pergalės buvome verti, tačiau kova buvo labai atkakli. Jie turi gerą komandą ir šį kartą mums metė rimtą iššūkį.

Buvo gerokai sunkiau nei žaidžiant Panevėžyje“, - prisimindamas triuškinamą pergalę išvykoje 3:0 kalbėjo jau devynis įvarčius šiame Lietuvos čempionate įmušęs kroatas.

Būtent jis 81-ąją susitikimo minutę baudos smūgiu pelnė pergalingą įvartį, nepalikdamas vilčių Mariui Suvaizdžiui.

„Aš stebėjau vartininką iki paskutinės akimirkos ir atkreipiau dėmesį, kad jis žengė žingsnelį į kairę. Tai matydamas smūgiavau į kairę nuo savęs pusę ir man pavyko. Džiaugiuosi pergale. Visi vaikinai aikštėje atidavė visas jėgas“, - apie lemiamą mačo momentą atviravo T. Kišas.

Tuo tarpu žalgiriečių treneris Marekas Zubas po rungtynių neslėpė, kad jo auklėtiniai nepademonstravo gero futbolo.

„Svarbiausia iškovoti trys taškai, tačiau tai nebuvo geros rungtynės. Visų pirma noriu pasakyti, kad varžovai žaidė gerai - buvo agresyvūs ir laikėsi plano. Jie bandė mus sustabdyti ir tam buvo pasirengę. Jautėsi jų atlikta analizė. Buvome šiek tiek nustebę, nesitikėjome, kad jie bus tokie agresyvūs.

Ypatingai pirmajame kėlinyje jie mums nesuteikė erdvės ir laiko. Turėjome problemų surasdami mūsų atakuojančius žaidėjus baudos aikštelėje. Antras dalykas, šiandien išmėginome naują taktiką su nauju futbolininku, todėl buvo daug netikėtų momentų“, - spaudos konferencijoje mintimis dalinosi M. Zubas.