„Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje po pratęsimo nusileido „Zenit“ ekipai

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos ketvirtojo turo rungtynėse penktadienį Kauno „Žalgiris“ namuose po pratęsimo 70:82 (18:14, 10:14, 15:16, 19:18; 8:20) pralaimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) ekipai.

Didžiąją susitikimo dalį kova vyko taškas į tašką. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, svečiams pavyko šiek tiek atitrūkti (54:46). Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, žalgiriečiai sumažino atsilikimą iki minimumo (57:58), tačiau Mateuszas Panitka atsakė taikliu dvitaškiu metimu su bauda (61:57).

Likus 18 sek., Thomasas Walkupas sėkmingai užbaigė šeimininkų ataką (59:61), bet netrukus Alexas Renfroe realizavo vieną baudą iš dviejų. Likus 2 sek., Lukas Lekavičius uždirbo tris baudų metimus ir išlygino rezultatą 62:62. Svečiams nepavyko suregzti rezultatyvios atakos ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomą 5 min. atkarpą sėkmingiau sužaidė Sankt Peterburgo klubas, kuris ir išsivežė pergalę iš Kauno.

„Žalgiriui“ (2 pergalės/3 pralaimėjimai) po 12 taškų pelnė Zachas Leday'us (10 atk. kam.) ir Edgaras Ulanovas, po 10 taškų pridėjo Nigelas Hayesas ir Marius Grigonis.

„Zenit“ (2/3) ekipoje 19 taškų surinko M. Ponitka, 11 - Gustavo Ayonas, po 10 - Coltonas Iversonas ir Austinas Hollinsas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais penktadienį svečiuose su Stambulo „Fenerbahce Beko“ (Turkija) komanda.