Vokietijoje klaipėdiečiai gerino Lietuvos rekordus

Pajūrio lengvosios atletikos atstovai skynė laurus Vokietijoje vykusiose Europos senjorų lengvosios atletikos neklasikinių metimų pirmenybėse - Klaipėdos "Ąžuolo" sporto klubo nariai iškovojo net dešimt medalių ir pagerino keturis Lietuvos rekordus.

Geriausiai sekėsi tarp 75 metų ir vyresnių dalyvių besivaržiusiam Jonui Mažeikai - jis neturėjo lygių rutulio stūmimo iš vietos penkiakovėje - 48 m 48 cm, rutulio metimo disko judesiu trikovėje - 57 m 92 cm ir šių rungčių dvikovėje - 106 m 40 cm.

Gintaras Pridotkas, kovojęs 50-mečių ir vyresnių sportininkų grupėje, toliausiai nusviedė 25,4 kg senovinį svarstį - 8 m 25 cm. Tai naujas Lietuvos rekordas.

Taip pat jis pelnė sidabro medalį škotiško kūjo metimo rungtyje - 26 m 97 cm (Lietuvos rekordas), o svarčių metimo trikovėje - 54 m 49 cm liko trečias.

Kazys Vilčinskas, kovojęs 70-mečių ir vyresnių senjorų grupėje, buvo nepralenkiamas graikiško disko (2,5 kg) sektoriuje - 22 m 32 cm. Rutulio metimo disko judesiu trikovėje K. Vilčinskas užėmė trečiąją vietą - 64 m 31 cm.

Pastaroji atleto žmona Algina Vilčinskienė iškovojo du sidabro medalius - rutulio stūmimo iš vietos penkiakovėje ji penkiais bandymais surinko 35 m 60 cm sumą, o akmens  stūmimo trikovėje - 19 m 51 cm. Tai nauji Lietuvos rekordai.