Vilniaus „Rytas“ namuose palaužė Klaipėdos „Neptūną“

Vilniaus „Rytas“ garsių skanduočių fanų palaikomas namuose iškovojo pergalę prieš Klaipėdos „Neptūną“ 92:69 (21:16, 27:22, 30:18, 14:13).

Cameronas Bairstow atidaro vilniečių sąskaitą keturiais iš eilės taškais ir vilniečiai priekyje 4:2. Arno Butkevičiaus ir Evaldo Kairio vedamas „Rytas“ laimėjo pirmąjį kėlinį 21:16.

Apsukų nemažinęs sostinės klubas ir toliau didino savo pranašumą ir po antrojo kėlinio turėjo jau dviženklę persvarą 48:38.

Trečiajame kėlinyje vilniečių puolimas šturmavo „Neptūno“ ekipą. Dovis Bičkauskis įsmeigė du tritaškius iš eilės, tolimais metimais taip pat prisidėję „Ryto“ krepšininkai po trečiojo ketvirčio buvo priekyje daugiau nei dvidešimties taškų skirtumu 78:56.

Rungtynių pabaiga abi ekipos jau nebuvo tokios rezultatyvios ir vilniečiai pasiėmė pergalę namuose nugalėdami klaipėdiečius 92:69.

Dovis Bičkauskis ir Tu Holloway komandos draugams atidavė po 7 rezultatyvius perdavimus.

Vilniaus „Rytas“ šiose rungtynėse pataikė net 10 tritaškių iš 19 bandymų.

„Rytas“: Arnas Butkevičius 19, Dovis Bičkauskis 15 (4/5 trit.), Cameronas Bairstow ir Evaldas Kairys – po 14.