Vilniaus „Rytas“ metus užbaigė pergalingai

Vilniaus „Rytas“ (11/5) namuose iškovojo paskutiniąją šių metų pergalę. Po atkaklios kovos Dainiaus Adomaičio auklėtiniai palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ 82:77 (9/6) (18:14, 19:31, 25:10, 20:22).

Pako Cruzas jau galingai pradeda rungtynes išvesdamas sostinės ekipą į priekį 5:0. Martynas Echodas taip pat sėkmingais dėjimais atakuoja varžovų krepšį ir po stiprios abiejų komandų kovos po pirmojo kėlinio vilniečiai turi 4 taškų pranašumą – 18:14.

Po 5 žaidimo minučių  antrame ketvirtyje panevėžiečiai sugebėjo  išlyginti rezultatą (28:28). Puikaus Pako Cruzo sostinės ekipai antrame kėlinyje nepakako ir pasibaigus pirmajai rungtynių pusei vilniečiai prarado savo turėtą pranašumą – 37:45.

Antroji rungtynių pusė prasideda įspūdinga Vilniaus „Ryto“ žaidėjų energija ir gynyba, kuri užrakina Panevėžio krepšininkus ir praėjus pusei trečiajo kėlinio leidžia jiems pelnyti tik 3 taškus (49:48).

Po penkių iš eilės M. Girdžiūno taškų kėlinio gale „Rytas“ padidina savo pranašumą ir užbaigia trečiajį kėlinį 62:55.

Paskutiniame ketvirtyje komandos viena po kitos keitėsi taikliais tolimais metimais. Ir net po trijų taiklių E. Bendžiaus tritaškių likus žaist kieki daugiau nei 30 sekundžių, kapitonas suteikė savo ekipai 4  taškų pranašumą (79:75).

Svarbius metimus rungtynių pabaigoje pataikę vilniečiai metus užbaigė pergalingai nugalėdami panevėžiečius 82:77.