Vilius Aleknavičius, Domantas Norkus ir Milda Jocaitė - pasaulio jaunimo paprastųjų šaškių čempionai

Bulgarijoje vykusiuose pasaulio jaunimo iki 23 ir iki 19 metų paprastųjų šaškių čempionatuose Lietuvos sportininkai iškovojo keturis aukso medalius.

Jaunimo (iki 23 metų) grupės nugalėtojų tapo Vilius Aleknavičius iš Kalvarijos. Jis surinko 13 taškų iš 18 galimų.

Antrąją vietą užėmė rusas Arturas Garajevas, o trečiąją - ukrainietis Denisas Škatula. Šie šaškininkai taip pat surinko po 13 taškų.

V. Aleknavičius taip pat iškovojo sidabro medalį "greitųjų" bei bronzos apdovanojimą "žaibo" varžybose.

Jaunimo (iki 19 metų) grupėje pasaulio čempionais tapo šiauliečiai Domantas Norkus ir Milda Jocaitė.

D. Norkus buvo stipriausias pagrindinėse ir "greitųjų" šaškių varžybose, o M. Jocaitė iškovojo auksą "greitųjų" šaškių programoje. Lietuvė pagrindinėse varžybose pelnė sidabro apdovanojimą.

Abu jaunieji sportininkai treniruojasi Šiaulių sporto mokykloje "Dubysa" pas trenerę Sandrą Laurutienę ir tik pirmus metus žaidžia jaunimo (iki 19 metų) grupėje.