Vieningosios lygos varžybose - sunki "Žalgirio" pergalė

Vieningosios krepšinio lygos varžybų B grupėje antradienį lyderis Kauno "Žalgiris" svečiuose po atkaklios kovos 70:69 (20:16, 17:21, 22:22, 11:10) įveikė Liubercų "Triumf" (Rusija) ekipą.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 37:37, o po trijų - 59:59. "Žalgirio" pergalę lėmė du taiklūs Oliverio Lafajeto (Oliver Lafayette) baudos metimai, likus žaisti 10,3 sek.

"Žalgiriui" 13 taškų pelnė Paulius Jankūnas, 12 - Markas Popovičius (Marko Popovič), po 7 - Darjušas Lavrinovičius, Marijus Delašas (Mario Delaš) ir O. Lafajetas.

"Triumf" komandai 23 taškus pelnė Sergejus Karasiovas (tritaškiai - 4/8), 12 - Kailas Lendris (Kyle Landry, 10 atk. kam.).

Kauniečiai kovą dėl kamuolių po krepšiais laimėjo 41-30.

Pirmajame rate praėjusių metų spalio 14 dieną žalgiriečiai namuose įveikė "Triumf" ekipą po pratęsimo 80:76.

"Žalgirius" iš 13 rungtynių laimėjo 12. "Triumf" ekipa, turinti 6 pergales ir 7 pralaimėjimus, B grupėje užima šeštąją vietą.