Vėlai pabudęs „Neptūnas“ nusileido „Pieno žvaigždėms“

Klaipėdos „Neptūno“ (16-5) aukštaūgiai Jerai Grantas ir Laimonas Kisielius kėlė varžovams daug problemų, tačiau savo ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

28 taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje turėję klaipėdiečiai buvo priversti namuose pripažinti nuostabiai tritaškius metusių Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12-9) pranašumą 89:103 (21:26, 19:27, 20:30, 29:20).

Iš viso pasvaliečiai pataikė net 19 tritaškių iš 35 (54%), kai „Neptūnas“ realizavo tik septynis tolimus metimus iš 36 (19%). J. Grantas pelnė 19 taškų, o L. Kisielius ir Deividas gailius atitinkamai pridėjo 17 ir 16.

Vis dėlto „Neptūnas“ nesugebėjo sustabdyti karjeros rungtynes sužaidusio Ivaro Žvigurio, kuris surinko 29 taškus.

Varžovų puolimo sustabdyti nesugebėję klaipėdiečiai jau pirmajame kėlinyje turėjo aštuonių taškų deficitą (17:25).

Antrąjį ketvirtį aikštės šeimininkai pradėjo kur kas geriau ir ištirpdė varžovų pranašumą iki dviejų taškų (26:28). Vis dėlto, klaipėdiečiai įkrito į duobę, o tuo pasinaudojusios „Pieno žvaigždės“ pelnė 11 taškų be atsako ir įgijo solidžią persvarą – 39:26.

„Neptūno“ problemos nesibaigė ir po ilgosios pertraukos. Puikiai atakavę pasvaliečiai trečiajame kėlinyje visiškai nutolo nuo „Neptūno“ ir jau turėjo 23 taškų pranašumą – 67:44.

Klaipėdiečiai savo deficito nesugebėjo sumažinti iki trečiojo kėlinio pabaigos (60:83) ir lemiamą ketvirtį pasitiko būdami itin sudėtingoje situacijoje.

Vienu metu „Neptūno“ deficitas buvo pasiekęs net 28 taškų ribą (62:90). Vis dėlto 14 Deivido Gailiaus taškų ketvirtajame kėlinyje leido klaipėdiečiams sumažinti deficitą perpus (83:97), tačiau didesnės intrigos atkurti aikštės šeimininkai nebespėjo.