Varžovus sutriuškino per vieną kėlinį

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate pirmadienį žaistose trejose rungtynėse pergales iškovojo svečiuose žaidusios komandos.

Tarp lyderių esantys Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai išvykoje 80:60 (15:20, 19:21, 15:17, 31:2) nugalėjo Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) studentus.

Klaipėdiečiai, po trijų kėlinių atsilikdami devyniais taškais, per paskutinį ketvirtį leido aikštelės šeimininkams į savo krepšį įmesti vos du taškus.

KU (7 pergalės/1 pralaimėjimas) komandai 27 taškus pelnė Herkus Kumpys, 19 - Jonas Dumašius.

ASU (1/8) ekipoje Karolis Šarukas surinko 17 taškų.

KU treneris Mindaugas Stašys sakė, kad paskutiniajame kėlinyje vyrai žaidė tobulai: "Laimėjome pralaimėtas rungtynes. Pradžioje buvo blogi sprendimai puolime, bet ketvirtajame kėlinyje padarėme išvadas ir sugebėjome laimėti. Smagu, kad komanda sudėtingoje situacijoje parodė kovingumą. Varžovai tikrai buvo verti pergalės, bet rungtynių pabaiga priklausė mums."

Kitose rungtynėse Kauno kolegijos (KK) krepšininkai svečiuose 83:53 (24:15, 23:13, 18:12, 18:13) pranoko Klaipėdos tarptautinio universiteto (LCC) ekipą.

KK (6/3) gretose rezultatyviausiai žaidė Martynas Valteris. Jo sąskaitoje - 24 taškai. 20 taškų pelnė Justas Janulis, 17 - Giedrius Stankevičius.

LCC (2/6) ekipoje Tadas Kymantas surinko 11 taškų.

Dar vieneriose rungtynėse Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai išvykoje 81:63 (29:13, 19:18, 21:11, 12:21) įveikė Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) atstovus.

KTU (6/3) komandai 18 taškų pelnė Justinas Marcinkevičius, 14 - Matas Edgaras Staniukaitis.

LEU (3/6) ekipoje Tomas Rimša surinko 13 taškų.