Utenoje "Juventus" po dramatiškos pabaigos įveikė Vilniaus "Rytą"

Utenoje Vilniaus „Rytas“ po dramatiškos pabaigos nusileido Utenos „Juventus“ klubui 81:83 (25:24, 21:22, 15:19, 20:18).

Pirmajame kėlinyje vilniečiai ir varžovai taikliai metė tolimus metimus ir po pirmojo ketvirčio lygios kovos „Rytas“ turėjo 1 taško pranašumą (25:24).

Ir toliau puikiai iš toli atakavusios ekipos savo apsukų nemažino ir po pirmosios pusės rezuzltatas tapo lygus – 46:46.

Trečiojo ketvirčio pradžia sėkmingesnė buvo sostinės ekipai, bet paskutines kėlinio atkarpas geriau sužaidė Utenos žaidėjai. Po trijų kėlinių vilniečiai nusileido jau 3 taškais 61:64.

Viskas sprendėsi paskutiniajame ketvirtyje, kuriame vilniečiai likus kiek daugiau nei minutei išlygino rezultatą (81:81). Tačiau likus 4 sekundėms varžovų gynėjas Jordanas Crawfordas smeigė taiklų dvitaškį ir „Rytas“ patyrė dramatišką pralaimėjimą 81:83.

„Rytas“: Pako Cruz (3/6 trit.) 17, Evaldas Kairys 13, Arnas Butkevičius 12 (3 rez. perd.), Martynas Echodas 11 (5 atk. kam.).