Turkijos "Grand Prix" lenktynes laimėjo britas L. Hamiltonas

Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato septintąjį etapą - Turkijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo "McLaren-Mercedes" komandos pilotas britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton).

Antrąją vietą užėmė L. Hamiltono komandos draugas nugalėtojo titulą ginantis kitas britas Džensonas Batonas (Jenson Button). Trečias finišavo iš pirmosios pozicijos startavęs australas Markas Veberis (Mark Webber, "Red Bull-Renault").

41-ajame lenktynių rate M. Veberis susidūrė su komandos draugu vokiečiu Sebastianu Feteliu (Sebastian Vettel) ir praleido į priekį "McLaren-Mercedes" komandos lenktynininkus.

Ketvirtąją vietą užėmė septyniskart pasaulio čempionas vokietis Michaelis Šumacheris (Michael Schumacher, "Mercedes GP-Petronas"), penktąją - kitas vokietis Nikas Rosbergas (Nico Rosberg, "Mercedes GP-Petronas"), o šeštąją - lenkas Robertas Kubica ("Renault").

Bendrojoje įskaitoje pirmąją vietą išsaugojo M. Veberis, turintis 93 taškus. Į antrąją vietą pakilo 88 taškus surinkęs Dž. Batonas, o trečiąją poziciją su 84 taškais užima L. Hamiltonas.

Aštuntasis čempionato etapas - Kanados "Grand Prix" lenktynės - vyks birželio 13 dieną.