Tragiškas ketvirtasis kėlinys pražudė „Neptūną“ Vilniuje

Klaipėdos „Neptūnas“ (20-7) klampiose rungtynėse Vilniuje sulūžo ketvirtajame kėlinyje. Uostamiesčio ekipa sužaidė nerezultatyviausią sezono mačą bei 52:70 (14:15, 15:12, 11:11, 12:32) pripažino „Ryto“ (21-6) krepšininkų pranašumą.

Po trijų ketvirčių „Neptūnas“ dar buvo priekyje (40:38), tačiau į gilią duobę Kazio Maksvyčio kariauna krito lemiamo kėlinio pradžioje – skaudi atkarpa 4:22 klaipėdiečiams sostinėje nebeleido kovoti dėl pergalės.

Ketvirtąjį kėlinį „Rytas“ pradėjo spurtu 7:0 – sostinės ekipos įžaidėjas Derekas Needhamas pelnė dvitaškį, Mindaugas Girdžiūnas pridėjo 5 taškus. Tuomet K. Maksvytis už priekaištus arbitrams sulaukė techninės pražangos, kurią baudos metimu pavertęs M. Girdžiūnas greitai pridėjo ir tolimą metimą – 40:49.

„Neptūno“ strategas paprašė minutės pertraukėlės, tačiau komandos tai neatgaivino, o nemalonumai aikštelėje tęsėsi.

D. Needhamas įsmeigė tritaškį, Arciomas Parachouskis pridėjo dvitaškį su pražanga, uostamiesčio ekipos suolelis buvo nubaustas technine pražanga, o deficitas pasiekė tuo metu rekordinę ribą – 44:60.

Pirmieji trys mačo kėliniai išsiskyrė klampumu ir menku rezultatyvumu – po dviejų kėlinių „Neptūnas“ priekyje buvo 2 taškų persvara (29:27), o trečiajame ketvirtyje vienu metu turėjo 6 taškų pranašumą – 36:30.

Nesėkme paženklintame mače labai strigo klaipėdiečių puolimas. „Neptūnas“ atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 15 kartų.

Kitą susitikimą klaipėdiečiai žais balandžio 6-ąją, šeštadienį, kuomet išvykoje susikaus su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkais.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 9 (6 atk. kam.), Paulius Dambrauskas 8, Deividas Gailius ir Laimonas Kisielius – po 7.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 16, Arciomas Parachouskis 13 (14 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 12, Derekas Needhamas 11.