Tenisininkams - laurai

Klaipėdos teniso akademijos auklėtiniai per pastarąsias dienas iškovojo skambių pergalių Liepojoje (Latvija), Kaune ir Klaipėdoje vykusiuose teniso turnyruose.

Liepojoje (Latvija) iki devynių metų vaikų varžybose nenugalimas buvo Tomas Žvinakis. Jis finale rezultatu 11:9 įveikė Latvijos atstovą Raimundą Špaką.

Kaune Liepa Mockutė tapo dešmtmečių mergaičių turnyro nugalėtoja. Ji finale rezultatu 4:1, 2:4, 10:2 palaužė kaunietę Patriciją Paukštytę.

Klaipėdoje vykusių dešimtmečių vaikų varžybų finale Aistė Daugytė 4:2, 2:4, 10:5 nugalėjo Mariją Nevolią ir pasipuošė aukso medaliu.

Klaipėdiečius varžyboms paruošė treneris Gitanas Mažonas. Jis renka naujus 5-10 metų vaikus (berniukus ir mergaites), norinčius lankyti teniso užsiėmimus. Norintieji gali kreiptis telefnu: (+370) 698 86373.