„Sūduva“ į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę

Paskutinėse 8-ojo turo rungtynėse čempionų vardą ginantys „Sūduvos“ futbolininkai namuose priėmė ne pačius geriausius laikus išgyvenančią „Riterių“ komandą. Tai pirmosios rungtynės laikinai vyriausiojo trenerio pareigas „Riteriu“ klube užėmusiam V. Sabaliauskui.

Viso pirmojo kėlinio metu, žaidimo gijas savo rankose laikė marijampoliečiai, tačiau sukurti realių progų nepavyko nei vienai komandai. Po pirmojo kėlinio komandos į rūbines patraukė esant dėsningam rezultatui 0:0.

Antrame kėlinyje marijampoliečiai kėlė kur kas daugiau kampinių, bet svečiams pavykdavo atsimušti. Lengviau „Riteriai“ galėjo atsidusti ir po to, kai Danielio Offenbacherio atliktas baudos smūgis skriejo visiškai greta tikslo.

Tačiau 69-ąją susitikimo minutę „Sūduva“ išsiveržė į priekį. Po tolimo Ivano Kardumo perdavimo daug erdvės netoli oponentų baudos aikštelės sulaukęs Semiras Kerla suklaidino varžovą bei įspūdingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Rungtynių pabaigoje „Riteriai“ turėjo gerą progą atstatyti pusiausvyrą. Po puikaus Donato Kazlausko perdavimo savo šansu nepasinaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Dominykas Kodzis – tada I. Kardumas smūgį atrėmė, o rungtynės baigėsi „Sūduvos“ pergale 1:0.

Po pergalės „Sūduva“ padidino savo pranašumą prieš Vilniaus „Žalgirį“ iki 8 taškų. Tuo tarpu „Riteriams“ tai buvo jau šeštos iš eilės rungtynės, kuomet nepavyko iškovoti pergalės.