"Sūduva" Baltijos lygos finale pralaimėjo Ventspilio futbolininkams

Baltijos futbolo lygos čempionato finale sekmadienį Marijampolės "Sūduvos" komanda namuose po 11 m baudinių serijos turėjo pripažinti Ventspilio "Ventspils" (Latvija) komandos pranašumą.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0), per pratęsimą komandos pasižymėjo po du kartus (3:3) ir nugalėtojui išaiškinti prireikė 11 m baudinių serijos, kurią rezultatu 5-3 laimėjo Ventspilio klubas.

81-ąją min. Latvijos komandą į priekį išvedė Aleksandras Dedovas, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką rezultatą išlygino Ričardas Beniušis (90+2).

98-ąją min. po pražangos baudos aikštelėje į Marijampolės komandos vartus buvo skirtas 11 m baudinys ir jį realizavęs Jurijus Žigajevas vėl išvedė svečius į priekį, o 105-ąją min. skirtumą padvigubino nigerietis Maiklas Tukura (Michael Tukura).

113-ąją min. antrąkart pasižymėjęs R. Beniušis sušvelnino skirtumą, o paskutinę pratęsimo minutę lygybę vėl sugrąžino Andriaus Urbšio (120) įvartis. Deja, pastarajam futbolininkui nepavyko pasižymėti 11 m baudinių serijoje ir Baltijos lygos čempionais tapo "Ventspils" futbolininkai.