Singapūro "Grand Prix" lenktynes laimėjo "Ferrari" pilotas ispanas Fernando Alonso

Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato 15-ąjį etapą - Singapūro "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs "Ferrari" pilotas ispanas Fernandas Alonsas (Fernando Alonso).

Tai ketvirtoji 29-erių metų Ispanijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir 25-oji per visą karjerą.

Antras finišavo vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel, "Red Bull-Renault"), trečias - australas Markas Veberis (Mark Webber, "Red Bull-Renault"), ketvirtas - nugalėtojo titulą ginantis britas Džensonas Batonas (Jenson Button, "McLaren-Mercedes"), penktas - vokietis Nikas Rosbergas (Nico Rosberg, "Mercedes GP-Petronas"), o šeštas - brazilas Rubensas Barikelas (Rubens Barrichello, "Williams-Cosworth").

Vokiečiui Adrianui Zutilui (Adrian Sutil, "Force India"), kuris finišavo aštuntas, po varžybų buvo skirta 20 sek. bauda ir lenktynininkas galutinėje klasifikacijoje liko dešimtas. A. Zutilas buvo nubaustas dėl to, kad septintajame pirmojo rato posūkyje išvažiavo už trasos ribų, įgydamas pranašumą prieš varžovus.

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis M. Veberis turi 202 taškus ir antrąją poziciją pakilusį F. Alonsą lenkia 11 taškų. Trečiąją poziciją užima britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton, "McLaren-Mercedes") su 182 taškais. Vos vienu tašku nuo jo atsilieka S. Fetelis.

16-asis čempionato etapas - Japonijos "Grand Prix" lenktynės - vyks spalio 10 dieną.

Singapūro GP. 61 ratas po 5,073 km (309,316 km)

1. Fernando Alonso (Ispanija/Ferrari) - 1 val. 57 min. 53,579 sek.