Shodaniečių pergalės Olandijos atvirame čempionate

Savaitgalį Olandijos Sneek mieste vyko tarptautinės Waterpoort cup taurės varžybos dar vadinamos Olandijos atviru čempionu. Į šias varžybas susirinko daugiau nei 250 sportininkų iš 7 šalių. Sėkmingai šiose varžybose kovojo karatė kiokušin  mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Norint tapti varžybų prizininkais, kai kuriems shodaniečiams teko kovoti net 4 kovas, tad šios varžybos buvo puiki patirtis ir jėgų išbandymas. Po atkaklių ir efektyvių kovų Shodan komanda iškovojo 7 aukso, 7 sidabro, ir 9 bronzos medalius.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje sunkiausioje svorio kategorijoje +80kg bronzos medalį iškovojo Dominykas Juškevičius. Klaipėdos universiteto studentas laimėjo 2 iš 4 savo kovų, nusileista tik labai pajėgiems varžovams iš Olandijos ir Švedijos.

Jauniausioje amžiaus grupėje 6-7m. įveikęs varžovus iš Prancūzijos, Švedijos ir Olandijos čempionu tapo Vykintas Kubilius. Mergaičių 8-9m. amžiaus grupėje stipriausia buvo Neda Kontvainytė.  Efektingai kovojo ir taipogi visas savo tris kovas laimėjo bei čempionais 12-13m. amžiaus grupėje tapo Titas Jankūnas, Dominykas Riauba, ir Greta Intaitė. Jaunučių 14-15m. amžiaus grupėje laimėjusi 4 kovas, prieš kovotojas iš Švedijos ir Olandijos, čempione tapo Gabrielė Zakaraitė. Jaunių 16-17m. amžiaus grupėje stipriausia buvo Guoda Pakalniškytė, kuri efektinga kovos technika ankščiau laiko užbaigdavo kovas prieš savo varžoves.

Varžybų vicečempionais savo amžiaus grupėse tapo Gustas Petrošius, Nedas Morozovas,Lukas Bondarenko, Tauras Baltrušaitis, Kornelija Česnakaitė, Eglė Lendraitytė, Osvaldas Milašius. O bronzos medaliais pasipuošėTomas Konovalovas, Motiejus Pauliukevičius,  Mantas Kontvainis, Evaldas Pocius, Osvaldas Špiliauskas, Kevinas Gintalas, Emilija Česnakaitė, Austėja Lukavičiūtė.

Karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriai džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais. Kiekvienas iš shodaniečių turėjo bent dvi kovas, o norint užlipti ant prizininkų pakylos teko laimėt net ir 3-4 kovas. Tad tai buvo tikrai gera patirtis ir pažintis su užsienio karatė mokyklomis.