Shodan mokykla - stipriausia Lietuvos jaunučių-jaunimo čempionate

Savaitgalį Panevėžio „Cido“ arenoje vykęs Lietuvos karatė kiokušin jaunučių U16 ir jaunimo U21 čempionatas išaiškino pajėgiausius šalies sportininkus.

Šiame čempionate dalyvavo virš 200 karatė kovotojų iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė kiokušin klubų, o prizininkais tapę karatistai tapo ir rinktinės nariais - iš jų bus formuojama Lietuvos rinktinė artėjančiam Europos čempionatui Vengrijoje.

Po atkaklių kovų jaunimo amžiaus grupėje U21 čempionais savo svorio kategorijose tapo Julius Urbonas, Taironas Tilvikas, Laura Pikturnaitė, Monika Tydikaitė, Matas Jonauskas. Vicečempionų vardus iškovojo Laurynas Vaičikauskas, Žygimantas Šniaukas, Dovydas Martišius, Marija Kubiliūtė, Ieva Budrytė, Jūratė Milašiutė. Bronzos medaliais pasipuošė Ugnius Knystautas, Saulius Siaurusevičius, Ugnė Daukšaitė ir Aistė Jankauskaitė.

Jaunučių amžiaus grupėje U16 čempionais savo svorio kategorijose tapo Artūras Kuzminskas, Maidas Tarvydas, Kristupas Balčiūnas, Viktorija Zykaitė. Sidabro medalius iškovojo Edvardas Petrauskas, Urtė Urbonavičiūtė. Bronzos medalius užsikabino Ignas Andriekus, Elijus Kučinskas, Gabrielius Skėrys, Konradas Girdenis, Kornelija Klastaitytė, Gintarė Šėdytė, Gabrielė Zakaraitė, Deimantė Vilkaitė.

Shodan trenerių komanda džiaugiasi, kad jau eilę metų pavyksta išugdyti aukščiausio meistriškumo sportininkus, kurie garsina Lietuvos vardą tarptautinėse varžybose. Komandinėje įskaitoje karatė mokykla „Shodan“ iškovojo 9 aukso, 8 sidabro ir 11 bronzos medalių. Tikimasi, kad Europos čempionatas Vengrijoje taip pat bus sėkmingas ir pavyks iškovoti ne vieną aukščiausio lygio apdovanojimą.

Shodan.lt: Karate Kyokushin jaunučių-jaunimo čempionatas