Senjorai varžėsi teniso aikštyne

Baigėsi teniso klubo "Perspektyva" senjorų varžybos, kurių keletas susitikimų prilygo šalies senjorų varžybų lygiui.

Pirmoje grupėje (mažiausiai patyrusių žaidėjų) nenugalimas buvo Saulius Lukaitis. Jis finale rezultatu 6/3, 6/3 įveikė Tomą Zabulionį. Trečias liko Darius Tarutis.

Labiau patyrusių žaidėjų grupėje nugalėtoju tapo Arūnas Viskontas. Pastarasis finale po labai įtemptos kovos (3/6, 6/4, 10:5) palaužė Rimantą Preimontą. Trečias liko Tomas Rajeckas.

Dvejetų varžybose triumfavo A. Viskontas ir Linas Liekis. Antrąją vietą užėmė Saulius Lukaitis ir Linas Kavoliūnas, treti liko Tomas Šilgalis ir Darius Meškys.

Varžybas vainikavo smagūs konkursai, kuriuose pasižymėjo S. Lukaitis (stipriausias servas - 139/h), L. Liekis (tiksliausias servas) ir T. Šilgalis (stabiliausiai smūgiavo iš oro).

"Sezonas atvirose teniso aikštelėse greitai nepasimiršta - išgyventos įvairios varžybų situacijos suteikia daug teigiamų emocijų. Manau, kad pasibaigus vasaros sezonui, tenisui persikėlus į uždaras patalpas, bus patirta dar daugiau įdomių žaidimo akimirkų", - sakė vaikų ir jaunimo teniso klubo "Perspektyva" prezidentas Juozas Povilaitis.