Saimono Vespenderio triumfas

Klaipėdos motokroso atstovai Kaliningrade (Rusija) sėkmingai dalyvavo aštuntajame tarptautiniame pasaulio Nacijų taurės komandinių motokroso varžybų nugalėtojo Valerijaus Kornejevo atminimo turnyre.

125 kubinių centimetrų (MX2) klasėje pirmąją vietą iškovojo klaipėdietis Saimonas Vespenderis.

Antras liko rusas Andrejus Česnakovas. Dėl trečios vietos įnirtingai kovojo mūsiškis Šarūnas Matutis ir Karaliaučiaus atstovas Sergejus Nalimovas. Deja, atsitiko nelaimė: rusas pargriuvo, o į jį atsitrenkė klaipėdietis ir sugadino akseleratoriaus trosą. Rusas dar galėjo tęsti varžybas, o klaipėdietis - ne.

Galingiausių motociklų 250 ir 500 kubinių centimetrų (MX1) klasėje trečias liko klaipėdietis Nerimantas Jucius.

"Jau treniruočių metu pastebėjau mūsų jaunimo gerą tempą, komandų treneriai priėję gyrė Saimoną Vespenderį, Šarūną Matutį, Nerimantą Jucių. Džiugu, kad varžybose skambėjo Klaipėdos vardas. Sulaukėme kvietimo dalyvauti šiose varžybose ir kitąmet", - sakė Klaipėdos ekipos treneris Algis Šerkšnas.