„Riteriai“ nugalėjo Šiaurės Airijos klubą ir tęsia žygį Europoje

3:2. Tokiu rezultatu po pratęsimo UEFA Europos lygos taurės turnyro pirmame atrankos etape pergalę savo aikštėje iškovojo Vilniaus „Riterių“ komanda, nugalėjusi svečius iš Šiaurės Airijos „Derry City“ futbolininkus.

Nors pirmieji įvartį pelnė svečiai (18 min. pasižymėjo Josephas Thompsonas), į tai dviem taikliais smūgiais galva pirmojo kėlinio pabaigoje (39 min.) ir antrojo pradžioje (49 min.) atsakė dvidešimtmeris vilniečių puolėjas Antanas Paulauskas.

Antrame kėlinyje Šiaurės Airijos klubui pavyko rezultatą išlyginti. 63 min. po Eoino Toalo įvarčio rezultatas tapo lygus 2:2, kuris nepasikleitė iki pagrindinio laiko pabaigos.

Pratęsimą sėkmingai pradėjo sostinės futbolininkai. Saugas Donatas Kazlauskas smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į svečių vartus ir išplėšė savo komandai kelialapį į antrą Europos lygos atrankos etapą.