R. Nadalis iškopė į trečiąjį ratą, R. Federeris pateko į aštuntfinalį

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato ("French Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų antrajame rate penktadienį antroji pasaulio raketė ispanas Rafaelis Nadalis 6:2, 6:2, 6:3 nugalėjo 44-ąją vietą pasaulio reitinge užimantį argentinietį Orasijų Sebalosą (Horacio Zeballos).

Mačas truko 1 val. 45 min.

Keturiskart "French Open" turnyro nugalėtojas R. Nadalis (2005-2008 m.) trečiajame rate žais su 33-iąja pasaulio rakete australu Leitonu Hjūitu (Lleyton Hewitt).

Antrojo rato barjerą įveikė ir trečioji pasaulio raketė serbas Novakas Džokovičius (Novak Djokovič). Jis penktadienį 6:1, 6:4, 6:4 nugalėjo japoną Kejų Nišikorį (Kei Nishikori, 246-oji pasaulio raketė).

Iš tolimesnės kovos pasitraukė 13-oji pasaulio raketė čilietis Fernandas Gonsalesas (Fernando Gonzalez), 3:6, 4:6, 3:6 pralaimėjęs ukrainiečiui Aleksandrui Dolgopolovui (56).

Pirmuoju aštuntfinalio dalyviu tapo pirmoji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis šveicaras Rodžeris Federeris (Roger Federer). Jis trečiajame rate 6:4, 6:0, 6:4 nugalėjo vokietį Julianą Raisterį (Julian Reister, 165).

Moterų vienetų varžybų antrajame rate pirmoji pasaulio raketė amerikietė Serena Viljams (Serena Williams) 6:1, 6:1 nugalėjo vokietė Juliją Gėrges (Julia Goerges, 77).

Trečiajame rate S. Viljams susitiks su ruse Anastasija Pavliučenkova (29).

13-oji pasaulio raketė rusė Marija Šarapova 6:3, 6:3 nugalėjo belgę Kirsten Flipkens (71).

Moterų vienetų varžybų trečiajame rate antroji pasaulio raketė amerikietė Vynes Viljams (Venus Williams) 6:3, 6:4 nugalėjo 27-ąją pasaulio raketę slovakę Dominiką Cibulkovą.