Prieniškius nupūtęs „Neptūnas“ Iškovojo ketvirtąją pergalę

Galingu spurtu 14:0 trečiąjį kėlinį pradėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ (4-1) iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 92:67 (14:21, 29:16, 25:8, 24:22) pranoko Prienų „Skycop“ (2-3) krepšininkus.

Lėtai rungtynes pradėję klaipėdiečiai jau pirmojo ketvirčio viduryje turėjo 8 taškų deficitą (4:12), o pirmųjų 10 minučių jų atsilikimas siekė 7 taškus (14:21).

Kitą veidą K. Maksvyčio kariauna pademonstravo antrajame ketvirtyje – Tomas Delininkaitis smeigė tris tolimus metimus bei stipriai prisidėjo prie to, kad „Neptūnas“ į ilgąją pertrauką nusineštų 6 taškų pranašumą (43:37).

Atsarginių žaidėjų suolelis per pirmąją mačo dalį pelnė 28 iš 43 taškų.

Lemiamą smūgį varžovams „Neptūnas“ sudavė trečiojo kėlinio pradžioje, kuomet spurtavo 14:0. Prieš ketvirtąjį ketvirtį aikštelės šeimininkai jau buvo atitolę per 23 taškų atstumą (68:45).

Paskutinės 10 dvikovos minučių tebuvo formalumas, o Pauliaus Dambrausko pelnyti baudų metimai uostamiesčio ekipos pranašumą buvo padidinę iki rekordinės 28 taškų ribos (88:60).

„Neptūnas“ pranoko varžovus pagal atkovotus kamuolius (40 prieš 29), rezultatyvius perdavimus (25 prieš 18) bei klaidas (11 prieš 19).

Tai buvo paskutinės „Neptūno“ rungtynės prieš FIBA Čempionų lygos startą. Jau antradienį klaipėdiečiai išvyksta į Boloniją, kur trečiadienį susikaus su „Segafredo Virtus“ ekipa.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 16 (4/5 trit.), Jerai Grantas 10, Kyle‘as Weaveris, Simas Galdikas ir Osvaldas Olisevičius – po 8.

„Skycop“: Mindaugas Lukauskis 21, Mike‘as Bruesewitzas 11, Martynas Gecevičius 9.