Prie stalo teniso stalų - 128 Žemaitijos žaidėjai

Klaipėdoje vis aktyvesnis tampa stalo teniso judėjimas - Vakarų stalo teniso akademijoje dvi dienas vyko Žemaitijos regiono asmeninės stalo teniso pirmenybės.

Pirmąją varžybų dieną prie stalo teniso stalų kovojo vyrai ir moterys (be amžiaus apribojimų). Tarp vyrų geriausiai sekėsi 14-ajai Lietuvos raketei - Benui Skirmantui (Šiauliai). Jis finale 3:1 įveikė klaipėdietį Lauryną Pakalniškį. Trečiąją vietą iškovojo Dovydas Bagdonas (Laukuva).

Tarp moterų lygių neturėjo Ugnė Bodrenkovaitė (Klaipėda), antra liko Dovilė Račkauskaitė (Laukuva), trečia - Marija Mikalauskytė (Gargždai).

Antrąją varžybų dieną į kovas stojo senjorai (per 50 metų) ir vaikai. Pajėgiausias tarp senjorų buvo Virgilijus Valiuška (Kelmė), antrąją vietą iškovojo Algirdas Mykolas Šaulys (Šilutė), trečiąją vietą - Romas Gečas (Priekulė).

Tarp jaunučių (gimę 2004 metais ir vėliau) pirmąją vietą iškovojo Kevinas Liutkus (Telšiai), antrąją - Romualdas Butkevičius (Klaipėda), trečiąją - Titas Venckus (Šilutė).

Tarp 2007 metais ir vėliau gimusių berniukų lygių neturėjo Arnas Saparis (Telšiai), sidabro medaliu pasipuošė Adas Vaitkus (Klaipėda), bronzos - Arėjas Misevičius (Laukuva).

Tarp jaunučių (gimusios 2004 metais ir vėliau) mergaičių pirma buvo Marija Mikalauskytė (Gargždai), antra - Neringa Misevičiūtė (Laukuva), trečia - Auksė Arnašiūtė (Šilutė).

Tarp 2007 metais ir vėliau gimusių mergaičių ant pirmojo prizininkių pakylos laiptelio kopė Neringa Misevičiūtė (Laukuva), antrąją vietą užėmė Brilita Jurevičiūtė (Dovilai), trečiąją - Adrija Achramenkaitė (Gargždai).

"Džiaugiamės, kad šis turnyras sulaukė didelio stalo teniso bendruomenės susidomėjimo. Per dvi dienas žaidė net 128 dalyviai iš bemaž 20 Lietuvos miestų ir miestelių. Nuo 2019 m. vasario mėnesio startuos Žemaitijos regiono komandinis čempionatas", - sakė Vakarų stalo teniso akademijos įkūrėjas, Lietuvos stalo teniso federacijos viceprezidentas Silverijus Puotkalis.

VARŽYBOS. Vaikai Žemaitijos regiono asmeninėse stalo teniso pirmenybėse Klaipėdoje varžėsi prie 13 stalo teniso stalų.