Po pertraukos užsikūręs „Žalgiris“ susitvarkė su „Rytu“

Kauno „Žalgiris“ (5-1) iškovojo penktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos čempionate.

Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 84:72 nugalėjo principinį savo varžovą Vilniaus „Rytą“ (6-1) ir išrašė vilniečiams pirmąjį pralaimėjimą.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ pademonstravo geležinę gynybą ir leido sostinės ekipai per trečiąjį kėlinį įmesti vos 10 taškų, o patys pademonstravo uraganinį puolimą, pelnydami net 28. Po Thomaso Walkupo dvitaškio ketvirčio pabaigoje „Žalgiris“ įgijo 12 taškų persvarą (42:30).

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Rytas“ dar bandė kandžiotis ir likus 4 minutėms po Girdžiūno baudų sumažino skirtumą iki 9 taškų (66:75), tačiau visus rebusus išsprendę žalgiriečiai išlaikė iniciatyvą savo rankose ir iškovojo pergalę.

Šiose rungtynėse Kairio auklėtiniai iššvaistė 15 taškų persvarą, kurią turėjo pirmajame kėlinyje po taiklaus Chriso McCulough dvitaškio (22:7).