Plaukikų pergalės Lenkijoje

Lenkijoje vyko tarptautinės Olštyno miesto prezidento taurės plaukimo varžybos. Tarp beveik 600 jaunųjų plaukikų iš Lenkijos, Rusijos, Ukrainos ir Lietuvos varžėsi ir Klaipėdos "Gintaro" sporto centro auklėtiniai.

Šiose varžybos savo amžiaus grupėse nugalėtojais ir prizininkais tapo trenerės Jandros Bogužienės ugdytiniai: Domas Domanskis (tarp dešimtmečių iškovojo tris aukso medalius, plaukdamas 50 m krūtine, 50 m laisvu stiliumi ir 50 m peteliške), Perla Žvingilaitė (tarp dvylikamečių iškovojo du aukso medalius, plaukdama 50 m krūtine ir 100 m krūtine, o 200 m to paties plaukimo stiliaus varžybose liko antra), Nojus Skirutis (tarp penkiolikmečių 200 ir 400 m peteliškės rungtyse buvo pirmas, o 400 m laisvo stiliaus varžybose - antras) ir Edvinas Česnakas (tarp penkiolikmečių 50 ir 100 m laisvo plaukimo stiliaus rungtyse iškovojo sidabro medalius.