Pirmose rungtynėse - "Fortūnos" nesėkmė

Nesėkme Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) atkrintamųjų varžybų pusfinalio etapą pradėjo Klaipėdos "Fortūnos" krepšininkės. Jos ketvirtadienį pirmose rungtynėse Garliavoje rezultatu 55:73 (13:17, 19:22, 9:17, 14:17) pralaimėjo reguliariojo sezono nugalėtojoms Kauno rajono "Hoptrans-Sirenų" ekipai.

Iki didžiosios pertraukos vyko apylygis žaidimas. Aikštelės šeimininkės spurtavo trečiajame kėlinyje, kuomet rezultatas buvo 47:41. Per likusias mažiau nei keturias šio kėlinio minutes klaipėdietės daugiau taškų nepelnė, o "Sirenos" įgijo penkiolikos taškų persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje garliaviškės varžovių arčiau nebeprisileido ir apgynė savo tvirtovę.

Manto Šerniaus vadovaujamai ekipai ketvirtadienį pavyko sustabdyti ketvirtfinalio etape po 16 taškų, 15,5 atkovoto kamuolio ir 30 naudingumo balų rinkusią "Fortūnos" žaidėją Sandrą Baliutavičiūtę. Garliavoje Sandra per 37 minutes pelnė 8 taškus.

Kitus taškus "Fortūnai" pelnė: 16 - Andra Gabalytė, 15 - Agnė Černeckytė, 10 - Roberta Mizgirytė, 4 - Erika Kregždytė, 2 - Brigita Gudelionytė.

Antrąkart komandos susitiks Klaipėdoje balandžio trečiąją. Pusfinalyje žaidžiama iki trijų pergalių.