„Okinava" tapo techniškiausiu Lietuvos sporto klubu Europoje

Šeštadienį Lietuvos kyokushin karate federaciją suorganizavo net du Europos online čempionatus. Šių varžybų organizavimas buvo didžiulis iššūkis, nes varžybos vyko tiesiogiai ZOOM internetinėje platformoje. Abiejuose varžybose dalyvavo beveik 500 dalyvių iš 71 karate klubo iš visos Europos.

Europos suaugusiųjų Kata čempionate sporto klubą „Okinava“ bei Lietuvą atstovavo klubo prezidentė, Diana Mačiūtė. Nugalėjusi 2 kovas, pusfinalio kovoje tik 1 balu nusileido varžovei iš Ukrainos ir iškovojo Europos čempionato bronzos medalį.

Europos klubų Kata taurės varžybose sporto klubas „Okinava“ delegavo 35 auklėtinius iš kurių net 10 tapo Europos čempionato čempionais ir prizininkais. Dalyviai turėjo didžiulę konkurenciją, nes vienoje kategorijoje dalyvavo virš 20 sportininkų, norint tapti čempionu reikėjo laimėti net 5 kovas.

Europos čempionais tapo: Tautvydas Rutė, Enrikas Puceta ir Rūta Vaicekauskaitė. Europos vicečempionais tapo: Urtė Jonauskaitė, Kristupas Tirkšliūnas, Paulius Zibalis, Nikas Kvasys ir Kristina Basova. Europos bronzos medalius iškovojo: Jonas Beržinis ir Lukas Akmenskas

Šios auklėtinių pergalės lėmė, jog sporto klubas „Okinava“ bendroje visų klubų įskaitoje užėmė 2-ąją vietą ir tapo techniškiausiu Lietuvos klubu Europoje.