NLRL Vakarai: Klaipėdos "Sadvita“ – nesustabdoma

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato Vakarų divizione lyderio vietos neužleidžianti Klaipėdos „Sadvita“ iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės, šįsyk rezultatu 5:2 (1:2, 4:0, 1:0) nugalėjusi Kretingos "Grifus“.

"Grifai“ netikėtai pradėjo rungtynes ir išsiveržė į priekį 2:0. Klaipėdos komanda pyktelėjo po tokio varžovų akibrokšto ir antrajame kėlinyje įmušė net 4 įvarčius be atsako.

Kretingos klubas bandė gelbėti rungtynes, paskutiniajame kėlinyje prispaudė varžovus jų aikštės pusėje, tačiau praleido įvartį turėdamas kiekybinę persvarą ir pralaimėjo antrąsias rungtynes iš eilės lygiai tokiu pačiu rezultatu kaip ir pirmąsias.

"Sadvita“ tęsia pergalingą žygį Vakarų divizione, iškovojusi jau penktą pergalę iš eilės ir su 15 taškų tvirtai pirmaudama divizione.

"Sadvita“: Andrejus Novikas 3, Vitas Strazdas 2, Jurijus Merkutovas 1 įvartis.

"Grifai“: Mindaugas Krakauskas, Igoris Kuzminovas po 1 įvartį.