Nesėkmę patyręs „Neptūnas“ liko be KMT bronzos

Klaipėdos „Neptūnui“ nepavyko iškovoti „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės bronzos. Kovoje dėl trečiosios vietos Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai Panevėžio „Cido“ arenoje 69:86 (11:21, 22:19, 18:25, 18:21) nusileido Utenos „Juventus“ krepšininkams.

Lėtai rungtynes pradėję klaipėdiečiai per pirmąjį ketvirtį sukrapštė 11 taškų, o 15-ąją mačo minutę turėjo jau 19 taškų deficitą, bet tuomet ėmė mažinti atsilikimą ir artėti prie varžovų iš Utenos.

Norberto Gigos tolimų metimų užkurta Klaipėdos komanda keturių minučių atkarpą laimėjo net 16:2, taip sumažindama atotrūkį iki 32:37.

Po ilgosios pertraukos „Neptūno“ krepšininkai pelnė 6 greitus taškus, skirtumas tarp ekipų liko vos 2 taškai, bet „Juventus“ atsakė pataikydama penkis metimus iš eilės.

Bėgti ėmę uteniškiai atgal nebesigręžiojo, o vienu metu jų pranašumas buvo pasiekęs ir 22 taškų ribą.

Naudingumu Klaipėdos ekipoje išsiskyrė Džiugas Slavinskas, pelnęs 17 taškų, atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 23 efektyvumo balus.

Šioje dvikovoje su nuskausminamaisiais rungtyniavo Martynas Mažeika, tuo metu padėti negalėjo Klaidas Metrikis, Tadas Pažėra, Aidas Einikis ir neseniai prie komandos prisijungęs Darrinas Dorsey.

„Neptūnas“: Džiugas Slavinskas 17 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Matas Jogėla 12, Norbertas Giga 10 (3/6 trit.), Benas Griciūnas 9 (11 atk. kam.).

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 19 (8 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas 15 (6 rez. perd.), Vytautas Šulskis 13, Žygimantas Skučas ir Bryantas Crawfordas – po 11.