"Neptūnas" viešnagę Rusijoje pradėjo pralaimėjimu

Penktosiose VTB Vieningosios lygos B grupės rungtynėse Klaipėdos „Neptūno“ komanda patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą.

Samaroje rungtyniavę Kazio Maksvyčio treniruojami uostamiesčio krepšininkai 72:79 (18:21, 15:22, 18:16, 21:20) pripažino „Krasnye Krylia“ ekipos pranašumą.

Antrojo kėlinio viduryje šeimininkai pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 32:20, 36:24, o po ilgosios pertraukos nutolo – 47:33.

Prieš ketvirtąjį kėlinį „Neptūno“ deficitas buvo dviženklis – 49:59.

37-ąją dvikovos minutę Martynas Mažeika dvitaškiu iš po krepšio išlygino rezultatą – 72:72. Per likusį laiką Liubercų ekipa pelnė septynis taškus, o klaipėdiečiai nesurengė nė vienos sėkmingos atakos.

„Neptūnas“ pralaimėjo kovą dėl kamuolių – 30-38, atliko mažiau rezultatyvių perdavimų – 12-21 ir rečiau klydo – 14-20.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 17, Edgaras Ulanovas 16, Justas Sinica 11, Martynas Mažeika, Mindaugas Girdžiūnas ir Valdas Vasylius po 7.

„Krasnye Krylia“: Demetris Nicholsas 18, Bracey Wrightas 16, Antonas Ponkrašovas 13 (7 rez. perd.), Artiomas Zabelinas 10.

Trečiadienį „Neptūnas“ namie žaidė Europos taurės turnyro rungtynes ir 97:101 nusileido Kragujevaco „Radnički“ klubui.

Artimiausią mačą Klaipėdos krepšininkai žais lapkričio 13 d., kai Sankt Peterburge susitiks su „Spartak“ ekipa Europos taurės turnyre.