“Neptūnas” tęsia pergalių seriją – nugalėta ir “Dzūkija”

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos “Neptūnas” tęsia pergalių seriją – Alytuje rezultatu 69:66 (15:9, 10:23, 27:16, 17:18) įveikė “Dzūkijos” ekipą ir, įskaitant “Tete-aTete Casino-LKL” čempionatą ir FIBA Čempionų lygos turnyrą, į savo sąskaitą įsirašė šeštąją iš eilės pergalę.

Neptūniečiai dvikovą pradėjo geriau ir išsiveržė į priekį – 7:2, 12:4, 15:9, o antrojo kėlinio pradžioje komandas jau skyrė 9 taškai – 18:9. Visgi, namų sienų padedama „Dzūkija“ surengė spurtą 12:3 ir įpusėjus ketvirčiui išlygino rezultatą - 21:21.

Negana to dzūkai į didžiąją pertrauką iškeliavo pirmaudami – 32:25.

Sužaidus kiek daugiau nei tris minutes trečiajame kėlinyje „Dzūkija“ po Juliaus Kazakausko tritaškio padidino persvarą iki rekordinės dešimties taškų ribos 39:29.

Tada jau aukštesnę pavarą įjungė kovingumą pademonstravę neptūniečiai – Dainiaus Adomaičio auklėtiniai surengė spurtą 17:6 ir pakreipė rungtynių eigą į savo pusę – 46:45, 52:48, o ketvirtojo kėlinio pradžioje „Neptūnas“ greitai susigrąžino 9 taškų persvarą – 59:50 ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

„Neptūną” į pergalę vedė Omaris Johnsonas, pelnęs 16 taškų, Jimmy Baronas pridėjo 13, Mindaugas Kačinas - 10, Jerai Grantas ir Vytautas Šarakauskas - po 8 tšk., Mindaugas Girdžiūnas – 7, Martynas Mažeika – 4, Arvydas Šikšnius – 3 tšk. Matas Jucikas ir Larry Drew taškų nepelnė, o Laurynas Beliauskas aikštėje nepasirodė.

“Dzūkijai” James Gavinas surinko 13 taškų, Karolis Guščikas – 11 (11 atk. kam.), Julius Kazakauskas – 10 Gediminas Navickas - 8 tšk.

“Neptūnas” laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 39:32 ir rečiau klydo – 9 ir 15 klaidų.