„Neptūnas“ sezono starte pranoko „Nevėžį“

Penki naujokai pelnė dviženklį taškų skaičių ir atvedė Klaipėdos „Neptūną“ į pergalę per pirmas „Betsafe–LKL“ naujojo sezono rungtynes.

Osvaldas Olisevičius su 17 taškų buvo rezultatyviausias, o „Neptūnas“ namie 100:76 (25:23,19:24, 21:11, 35:18) pranoko Kėdainių „Nevėžį“.

Solidų indėlį įdėjo ir dar keturi naujokai: Kyle‘as Weaveris – 16 taškų, Lorenzo Williamsas – 14 taškų, Gytis Masiulis – 12 taškų ir Paulius Dambrauskas – 10 taškų.

Vasarą iš Pasvalio į Klaipėdą persikėlęs O. Olisevičus buvo vienas svarbiausių „Neptūno“ žaidėjų per lemiamą rungtynių atkarpą.

„Nevėžis“ besibaigiant antram kėliniui pirmavo 47:41 (20 min.), bet ketvirtį Tomas Delininkaitis baigė tritaškiu, o po pertraukos „Neptūnas“ perėmė kontrolę.

Trečią kėlinį uostamiesčio komanda pradėjo 10 atškų be atsako, per šią atkarpą O. Olisevičius surinko 7 atškus ir padėjo „Neptūnui“ atitrūkti 54:47 (25-ąją min.).

„Nevėžis“ prametė pirmus šešis metimus trečiajame kėlinyje, iš kurių keturi buvo tritaškiai.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui K. Weaverio tritaškis nutolino „Neptūną“ iki dviženklės ribos (72:62, 32 min.) ir per likusį laiką „Nevėžis“ intrigos nebesukūrė.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 17 (7/11 metimų), Kyle‘as Weaveris 16 (3/3 tritaškių), Lorenzo Williamsas 14 (7 rez. perd.), Gytis Masiulis 12 (3/3 dvitaškių), Simas Galdikas 11, Paulius Dambrauskas 10.

„Nevėžis“: Jon-Christopheris Fulleris 20 (8/15 metimų), Martynas Varnas 13, Chauncey Collinsas 13 (3/12 metimų), Regimantas Miniotas 9.

Kėdainių klubas vertėsi be dviejų užsieniečių: Andre Hollinsas patyręs kojos traumą, o Volodymyras Ševčenka vis dar laukia dokumentų, leisiančių būti įregistruotam varžyboms Lietuvoje.

„Nevėžis“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 30-36, bet „Neptūnas“ tai kompensavo tritaškiais. Šeimininkai pataikė 12/23 metimų (52 proc.), svečiai – tik 4/17 (23 proc.).

Antrosios sezono rungtynės „Neptūno“ laukia trečiadienį Pasvalyje, „Nevėžis“ tą pačią dieną priims Vilniaus „Rytą“ – šios rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos per BTV.