„Neptūnas“ iškovojo penktąją pergalę iš eilės

Visas rungtynes pirmavęs Klaipėdos „Neptūnas“ (25-7) iškovojo penktąją pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 101:87 (31:18, 18:25, 28:19, 24:25) sudorojo Utenos „Juventus“ (14-19) krepšininkus.

Klaipėdiečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0, o pirmuosius taškus „Juventus“ pelnė praėjusius 4 minutėms nuo susitikimo pradžios.

Deivido Gailiaus vedinas „Neptūnas“ jau pirmajame ketvirtyje įgijo 15 taškų persvarą (23:8). Kazio Maksvyčio auklėtiniai stabtelėjo prieš ilgąją pertrauką, o po dviejų kėlinių šeimininkų pranašumas siekė 6 taškus (49:43).

„Neptūnas“ trečiąjį ketvirtį pradėjo pelnydamas 7 taškus be atsako bei susigrąžindamas dviženklę persvarą (56:43). Kėliniui einant į pabaigą Jerai Grantas galingu dėjimu sudrebino krepšį, o klaipėdiečių pranašumas pasiekė 18 taškų ribą – 77:59.

Uteniškiai lemiamame ketvirtyje kilo į šturmą bei 19 taškų prikirpo iki 7. Aistras aikštelėje nuramino baudų metimus pataikęs Tomas Delininkaitis bei dvitaškį pridėjęs Paulius Dambrauskas.

Uostamiesčio krepšininkai pergalingame mače pataikė 11 tritaškių iš 21 (52 proc.). Rezultatyviausiai žaidė 21 tašką pelnęs G. Masiulis, 17 pridėjo D. Gailius.

Kitą susitikimą uostamiesčio krepšininkai žais artėjantį sekmadienį, kuomet „Švyturio“ arenoje 17 val. priims Kėdainių „Nevėžį“.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 21 (7 atk. kam., 29 naud. bal.), Deividas Gailius 17 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Osvaldas Olisevičius 12 (6/7 dvit.), Tomas Delininkaitis (3/6 trit.) ir Jerai Grantas – po 11, Laimonas Kisielius 10.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius (4/4 trit.) ir Dovis Bičkauskis (3/5 trit.) – po 17 , Vaidas Čepukaitis 14, Martinas Gebenas ir Tomas Dimša – po 11.