„Neptūnas-Akvaservis“ Klaipėdoje nukovė „Telšius“

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai įsibėgėja – iškovojo trečiąją iš eilės, o iš viso jau penktąją šio Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) sezono pergalę. Šįkart klaipėdiečiai įspūdingai sužaidę antrąją rungtynių dalį rezultatu 77:63 (13:19, 18:19, 23:11, 23:14) nugalėjo „Telšių“ ekipą.

Pirmoje rungtynių dalyje „Neptūno-Akvaservis“ žaidėjai rungtyniavo kiek blankiau ir į pertrauką iškeliavo telšiškiams esant priekyje – 38:31.

Per didžiąją pertrauką Tomo Gaidamavičiaus treniruojami „Neptūno-Akvaservis“ žaidėjai akivaizdžiai padarė išvadas ir trečiąjį kėlinį pradėjo lyg ant bangos – sužaidė įspūdingą atkarpą 17:2 ir atitrūko 48:40.

Dar vieną spurtą klaipėdiečiai surengė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai trijų minučių atkarpą laimėjo 9:2, įgijo dviženklę persvarą (63:51), ir nebesižvalgė atgal.

„Neptūno-Akvaservis“ komandą į pergalę vedė Raidas Nacius, pelnęs 19 taškų (8/1ę dvit., 2/6 trit., 1/1 bauda), Ignas Ramašauskas surinko 13 taškų (10 atk. kam.), Mindaugas Stašys, Arūnas Mikalauskas ir Mantas Šerkšnas - po 11, Deividas Keburys – 7, Deividas Anužis – 5 (7 rez. perd.).

„Telšiai“: Mindaugas Norkus - 21, Mantvydas Stašelis - 18, Audrius Maneikis - 10.

Po šios pergalės klaipėdiečiai (5 pergalės, 2 pralaimėjimai) pakilo į ketvirtąją turnyro lentelės vietą ir aplenkė „Telšių“ komandą (5 pergalės, 2 pralaimėjimai). Tiek pat pergalių ir pralaimėjimų turi antrąją ir trečiąją vietas užimančios Tauragės krepšinio klubo ir Marijampolės „Sūduvos“ ekipos.

Pirmoje vietoje su 6 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu įsitaisė Šakių „Vytis“.

Šeštadienį nuo 16 val. „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai Šilutėje susitiks su vietos „Šilutės“ ekipa. Pastaroji šiandien Marijampolėje rezultatu 100:79 sugebėjo sutriuškinti praėjusio sezono čempionus Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkus.