„Neptūnas-Akvaservis“ - ties prarajos riba

Solidžiai startavęs, tačiau antroje mačo dalyje sustojęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose 58:69 (15:13, 15:12, 14:21, 14:23) nusileido Šakių „Vyčiui“ bei ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-2.

Puikią gynybą demonstravę klaipėdiečiai svečiams iš Šakių per pirmąjį ketvirtį iš žaidimo leido realizuoti vos 5 metimus iš 25 (20 proc.). Klaidas Metrikis ir Vytautas Šarakauskas kartu pelnė tiek taškų, kiek surinko visa „Vyčio“ komanda – 13.

Antrajame kėlinyje pratrūko Arūnas Mikalauskas, pelnęs 9 taškųs bei stipriai prisidėjęs prie to, kad „Neptūnas-Akvaservis“ į ilgąją pertrauką nusineštų 5 taškų persvarą – 30:25.

Reikalai ėmė keistis antroje mačo dalyje – aikštelės šeimininkai sunkiai rasdavo kelią link varžovų krepšio, o 14 taškų per ketvirtį pelniusio Aurelijaus Pukelio vedamas  „Vytis“ išsiveržė į priekį – 44:46.

Įpusėjus ketvirtajam ketvirčiui klaipėdiečiai atsiliko 5 taškais (51:56), tačiau tuomet keturis taškus paeiliui pelnė svečiai. „Neptūnas-Akvaservis“ skubėjo naikinti deficitą, tačiau atakos buvo nesėkmingos, o rungtynes galutinai uždarė po dvitaškį pelnę Šakių komandos žaidėjai Šarūnas Vingelis ir Paulius Semaška.

Šiandien rungtyniauti mėgino blauzdos skausmus jautęs ir nesitreniravęs Deividas Anužis, tačiau įžaidėjas aikštelėje praleido 6 minutes ir tęsti mačo nebegalėjo

„Neptūnas-Akvaservis“ klubas vėl dėkoja „Vakarų bangos“ sirgaliams, kurie šios dienos dvikovoje sukūrė įspūdingą atmosferą. Trečiosios ketvirtfinalio serijos rungtynės Šakiuose vyks artėjantį penktadienį. Mačo pradžia – 18 val.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 15, Tadas Pažėra, Vytautas Šarakauskas (7 atk. kam.) ir Arūnas Mikalauskas – po 12.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 21 (9 atk. kam.), Paulius Beliavičius 15, Paulius Semaška 11.