Mūsų tenisininkai atlaikė kaliningradiečių šturmą

Klaipėdos "Carlsberg" teniso arenoje vyko Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado teniso klubų A lygos turnyro antrasis etapas. Kaip ir praėjusiais metais, finale susikovė principiniai varžovai - "Baltic tennis club" (BTC) ir Kaliningrado (Rusija) teniso komanda.

Po pirmųjų keturių vienetų susitikimų abi komanos pasidalino po dvi pergales.

Daugkartinis Lietuvos dvejetų čempionas Arūnas Rozga įveikė Aleksandrą Bushujevą (6/1,7/5), o Darius Augustinaitis nugalėjo Alesejų Serioginą (6/4, 6/3).

Buvusi pirmoji Lietuvos teniso raketė Gvidas Sabeckis po permainingos kovos pralaimėjo kaliningradiečiui Igoriui Tianiakovui (6/4, 2/6, 5/10), Robertas Blagušauskas neprilygo Igoriui Cirkūnui (3/6, 5/7).

Dvejetų susitikime D. Augustinaičio ir D. Diržausko pora rezultatu 6/0, 4/6, 6/10 pralaimėjo Andrejaus Vasiljaevo ir Aleksejaus Seriogino duetui.

Paskutiniame turnyro susitikime sprendėsi ir viso čempionato nugalėtojų likimas. Po labai atkaklios kovos G. Sabeckio ir A. Rozgos duetas rezultatu 6/4, 7/5 nugalėjo Igorio Tianiakovo ir Konstantino Sushkovo porą ir padėjo Klaipėdos "Baltic tennis club" apginti teniso A lygos nugalėtojų titulą.

Trečiąją vietą iškovojo "Vakarų teniso" pirmoji komanda, įveikusi kiek netikėtai į mažąjį finalą patekusius "Vakarų teniso" antrosios komandos žaidėjus. Geriausias tenisininkas čempionų gretose buvo pripažintas klaipėdietis Tomas Butvilas.