2021 m. kovo 3 d. 05:14 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Sportas

Sportas

Mūsų krepšininkai - geriausi

2018-04-06, 00:01

Matas PAULIUKONIS

Mūsų krepšininkai - geriausi nuotrauka, foto

NUGALĖTOJAI. Klaipėdos Vlado Knašiaus mokyklos auklėtiniai iškovojo nugalėtojų taurę ir kelialapį į Europos jaunimo krepšinio lygos superfinalą.

© Organizatorių nuotr.

Reklama

Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykloje vykusiame Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) trečiajame ture, kuriame varžėsi Tartu (Estija), Ventspilio (Latvija), Maskvos, Chimkų, Čechovo (Rusija), Vilniaus ir Klaipėdos septyniolikmečių ekipos, triumfavo šeimininkai. 

Justo Bražo auklėtiniai rezultatu 65:58 pranoko Ventspilio atstovus, rezultatu 61:37 sutriuškino Čechovo bendraamžius bei po labai įtemptos kovos rezultatu 51:48 nugalėjo 2016 metų čempionus ir 2017 metų vicečempionus Maskvos "Trintos" krepšininkus.

Kitą turnyro dieną jaunieji klaipėdiečiai, įkvėpti Kauno "Žalgirio" pergalės Eurolygoje prieš turtingąją CSKA vyrų komandą, rezultatu 67:49 palaužė CSKA jaunimą. 

Paskutinėje turo dvikovoje klaipėdiečiams liko tikras desertas - čempionų vardą ginanti Maskvos srities "Chimki" ekipa. Pirmaujanti komanda keitėsi 9 kartus, 10 kartų rezultatas buvo lygus. Tai viską pasako apie rungtynių eigą ir įtampą. Ženkliai didesnės pagalbos iš atsarginių žaidėjų sulaukusi mūsų komanda įveikė Rusijos atstovus rezultatu 58:56.

Naudingiausiu turnyro krepšininku pripažintas Oskaras Pleikys. Jis per rungtynes vidutiniškai pelnė po 15,2 taško, atkovojo po 11,6 kamuolio, atliko po 2,6 rezultatyvaus perdavimo, blokavo po 2,2 varžovo metimo, perėmė po 1,6 kamuolio ir rinko po 23,6 naudingumo balo. 

Į simbolinį penketą pateko dar du klaipėdiečiai: Arminas Bergaudas (vidutiniškai pelnė po 15 taškų per rungtynes) ir Ignas Pitrėnas (atliko po 3,4 rezultatyvaus perdavimo). Geriausiu komandos žaidėju išrinktas Justinas Bardauskas.

Reklama

"Labai džiaugiamės iškovoję visas 15 pergalių ir laimėję visus tris turus. Iškovojome kelialapį į superfinalą. Noriu padėkoti sirgaliams, kurie mus palaikė visuose turuose, tikimės jų palaikymo ir superfinale", - iš laimės švytėdamas kalbėjo V. Knašiaus krepšinio mokyklos komandos treneris J. Bražas.

Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla, patvirtindama Klaipėdos - 2018 m. Europos sporto miesto vardą, jau trečią kartą šiais metais organizavo Europos jaunimo krepšinio lygos turą. Šį kartą varžėsi 2001 m. gimę septyniolikmečiai vaikinai. Kiek anksčiau klaipėdiečiai organizavo U16 vaikinų turą, o šių metų sausį varžėsi 2003 m. gimę vaikinai. 

"Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) turų metu mūsų miestą aplankė apie 150-200 dalyvių: krepšininkų, trenerių bei juos lydinčių asmenų iš įvairių Europos miestų. Taip V. Knašiaus krepšinio mokykla  prisideda prie savo miesto garsinimo Europoje", - apie sporto renginių naudą miestui kalbėjo šios krepšinio mokyklos direktorius Alfredas Kaniava.

Europos jaunimo krepšinio lygos superfinalas vyks Vilniuje balandžio 19-22 dienomis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sportas

Klaipėdoje - Baltijos šalių pirmenybės nuotrauka, foto

Klaipėdoje - Baltijos šalių pirmenybės Laikraščio straipsnis

Kovo 6-7 dienomis (šeštadienį ir sekmadienį) į Klaipėdą sugužės geriausi Baltijos šalių...

Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė Indianos „Pacers“ (15/18) ekipa su...

Naudingai žaidusio D. Sabonio komanda neatsilaikė Filadelfijoje nuotrauka, foto

Gargždų "Amber-Arlangos" sudėtingas debiutas Baltijos tinklinio lygoje pagaliau pažymėtas istorine pirmąja pergale...

Istorinė "Amber-Arlangos" pergalė nuotrauka, foto

Vilniaus „Ryto“ įžaidėjas Ryanas Boatrightas palieka sostinę. „Ryto“ klubas abipusiu sutarimu išsiskyrė...

Vilniaus „Rytas“ abipusiu sutarimu išsiskyrė su R. Boatrightu nuotrauka, foto

Bruklino „Nets“ puolėjas Kevinas Durantas praleis NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes Atlantoje kovo...

D. Sabonis žais NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse: jis pakeis traumuotą K. Durantą nuotrauka, foto

Jolanta Blažytė: Stop like‘ų tironijai. Stop Sodomai ir Gomorai nuotrauka, foto

Nuomonės, Lietuvoje netikėtai ir neregėtai įvyko neplanuotas sprogimas. Tik sprogo ne ...

Mėnulio pilnatis: gal teisi Laisvės partija, legalizuojanti kanapes? nuotrauka, foto

Nuomonės, A.Tapinas ir Laisvės TV pradėjo rinkti parašus „reikalaudami atšaukti 365 440 Lietuvos...

„Žalgiris“ namuose nutraukė ASVEL pergalių seriją nuotrauka, foto

Sportas, Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę namuose pradėjo pergalingai. Martino Schillerio...

"Klaipėdos nafta" toliau mažins smarvę nuotrauka, foto

Klaipėda, "Klaipėdos nafta" jau gerą dešimtmetį diegia įvairias priemones naftos produktų krovos kvapams...

Nuomonės, Paskelbta prieš 7 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...