Mūsų karatistams - kelialapiai į Europos čempionatą

Klaipėdos karatistai Lietuvos kiokušin karatė KATA (technikos demonstravimas) čempionate, vykusiame Anykščiuose, iškovojo per 60 medalių. Iš viso pirmenybėse varžėsi bemaž 300 vaikų, jaunučių ir jaunimo amžiaus karatistų.

Pirmąją komandinę vietą iškovojo Klaipėdos "Shodan" mokyklos (prezidentas Lukas Kubilius) auklėtiniai. Jų sąskaitoje - net 47 medaliai.

Iš šio klubo atstovų kelialapius į Europos čempionatą iškovojo Greta Intaitė, Marija Sekunda, Dominykas Riauba ir Matas Jonauskas.

Iš kito Klaipėdos karatė klubo "Okinava" (prezidentė Diana Mačiūtė) medalius iškovojo 18 klubo atstovų.

Kelialapius į Europos čempionatą pelnė Rūta Vaicekauskaitė, Matas Sasnauskas ir Enrikas Puceta.

LYDERIAI. Lietuvos čempionate pirmąją komandinę vietą iškovojo į Anykščius atvykęs gausus būrys Klaipėdos "Shodan" karatistų.