Mūšis su lyderiais „Koralui” buvo permainingas

Lietuvos salės futbolo aukščiausioje A lygoje („Betsafe-Futsal A lyga“) Klaipėdos „Koralas" susikovė su Gargždų „Pramogos-SC” ekipa, kuri pirmauja šiose pirmenybėse. Pirmoje tarpusavio akistatoje, kurį vyko Klaipėdoje dar praeitais metais pranašumą įrodė gargždiškiai, tą patį pakartojo ir atsakomajame mače namie, Gargžduose.

Pirmosios 22 minutės Klaipėdos „Koralui” buvo nuostabios, po Aurimo Skurdelio ir dviejų Germano Jezerskioįvarčių, klaipėdiečiai įgijo persvarą 3:1. Visgi likęs laikas nepriklausė pačiai jauniausiai „Betsafe - Futsal A lygos” komandai pagal amžiaus vidurkį. Visą širdį ir jėgas palikę aikštėje „koraliečiai", po šeštadienio vykusio Klaipėdos miesto salės futbolo Pirmos lygos finalinių rungtynių (kuriose abiejose finalo dalyvių komandose rungtyniavo dauguma „Koralo“ žaidėjų), sekmadienį išvydo 24-ąją minutę prasidėjųsi įvarčių fejerverką, kuris tęsėsi iki mačo pabaigos. 32 žaidimo min. „Koralui" dar vieną įvartį pasiekė Aurimas Skurdelis, tačiau čempionato lyderiai - „Pramogos-SC" įsirašė dar tris taškus, laimėdami rezultatu 7:4 (1:2).

Nenuostabu, jog labiau patyrę ir daug sunkių rungtynių karjeroje žaidę Gargždų futbolininkai kritinėje situacijoje nepasimetė, o pergalingą rezultatą lėmė ne tik šimtaprocentinis progų išpildymas, bet ir detalės, kurių „Koralo" komandai akivaizdžiai pritrūko.

„Pramogų-SC" klubo pergalė, Gargždams garantavo mažų mažiausiai antrąją vietą ir sidabro medalius čempionate, o „Koralas" siekdamas išsaugoti trečią poziciją klysti - nebegali.

Kitas „Koralas" žais namie kovo 10 d. 17 val. į Klaipėdą atvyks Jonavos „Vikingai", užimantys 8 poziciją