Martyno Mažeikos sugrįžimas į Klaipėdos „Neptūną“ paženklintas pergale Prienuose

Martyno Mažeikos sugrįžimas į Klaipėdos „Neptūną“ (11-9) paženklintas pergale prieš Prienų „CBet“ (9-12) krepšininkus. Uostamiesčio ekipa lentelės kaimynus svečiuose pranoko 95:85 (25:18, 15:26, 33:20, 22:21).

Lemiamą spurtą klaipėdiečiai atliko trečiajame ketvirtyje, kurio metu pelnė 33 taškus ir įgijo dviženklį pranašumą. Nors „CBet“ likus pustrečios minutes iki susitikimo pabaigos buvo priartėjusi per 3 taškus, tačiau tuomet dvitaškį pelnė Simas Galdikas, Gytis Masiulis pridėjo tritaškį, o pergalingą atkarpą užbaigė Tado Sedekerskio ir Mato Jogėlos taiklūs metimai.

35-erių veteranas M.Mažeika pergalingame mače pasižymėjo geru efektyvumu, per 15 minučių ant parketo pelnęs 12 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydęs, 4 kartus prasižengęs ir užfiksavęs 10 efektyvumo balų.

Pirmoje susitikimo pusėje „Neptūnas“ neteko puolėjo Deivido Gailiaus, kuris pasitempė čiurną ir po ilgosios pertraukos daugiau aikštelėje nebepasirodė. Jis per beveik 11 minučių pelnė 2 taškus.

Vienu pagrindinių „Neptūno“ pergalės faktorių tapo kova po krepšiais – klaipėdiečiai atkovojo 38 kamuolius, „CBet“ – 28. Didelį indėlį į pergalę įnešė atsarginiai „Neptūno“ žaidėjai, pelnę 63 taškus, kai starto penketo – 32.

Antradienį uostamiesčio ekipa žais paskutines šio sezono mačą FIBA Čempionų lygoje, kuomet „Švyturio“ arenoje priims Sombathėjaus „Falco“ krepšininkus iš Vengrijos.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 16, Matas Jogėla 15 (7 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 13,Martynas Mažeika 12, Ande Williamsonas ir Tadas Sedekerskis – po 10.

„CBet“: Arnas Velička 26, Laurynas Birutis 25, Lukas Uleckas 10.