Marija Šarapova iškopė į antrąjį "French Open" ratą

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato ("French Open"), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, moterų vienetų varžybų pirmajame rate antradienį antroji pasaulio raketė 25-erių metų rusė Marija Šarapova 6:0, 6:0 nugalėjo 78-ąją vietą pasaulio reitinge užimančią 22-ejų metų rumunę Aleksandrą Kadantu (Alexandra Cadantu).

Buvusi pirmoji pasaulio raketė M. Šarapova antrajame rate susitiks su 22-ejų metų japone Ajumi Morita (Ayumi Morita, 84-oji pasaulio raketė).

2010 metų "French Open" nugalėtoja ir praėjusių metų šio turnyro finalininkė 31-erių metų italė Frančeska Skjavonė (Francesca Schiavone, 12) 6:3, 6:1 nugalėjo 41-erių metų japonę Kimiko Datę-Krum (Kimiko Date-Krumm, 76) ir antrajame rate žais su 24-erių metų bulgare Cvetana Pironkova (41).

Ketvirtoji pasaulio raketė 22-ejų metų čekė Petra Kvitova antradienį 6:1, 6:2 nugalėjo 16-metę australę Ešlę Barti (Ashleigh Barty, 332).

Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate šeštoji pasaulio raketė 30-metis ispanas Davidas Fereras (David Ferrer) 6:3, 6:4, 6:1 nugalėjo 24-erių metų slovaką Lukašą Lacką (Lukaš Lacko, 64), o aštuntoji pasaulio raketė 27-erių metų serbas Jankas Tipsarevičius (Janko Tipsarevič) 2:6, 6:4, 7:6 (7-3), 6:3 įveikė 24-erių metų amerikietį Semą Kvererį (Sam Querrey, 71).