„Manchester United“ įspūdingai laimėjo Paryžiuje ir išplėšė kelialapį į ketvirtfinalį

Europos futbolo klubų Čempionų lygos atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį „Manchester United“ (Anglija) klubas išvykoje 3:1 (2:1) nugalėjo „Paris Saint-Germain“ (Prancūzija) ekipą ir išplėšė kelialapį į ketvirtfinalį.

Jau 2-ąją minutę svečius į priekį išvedė Romelu Lukaku, bet po 10 min. rezultatą išlygino Juanas Bernatas. 30-ąją min. tas pats R. Lukaku vėl sugrąžino Mančesterio ekipai minimalų pranašumą.

Per likusį rungtynių laiką „Manchester United“ reikėjo vieno įvarčio. Jau per teisėjo pridėtą laiką (90+2 min.) „Paris Saint-Germain“ žaidėjas savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjas po vaizdo peržiūros skyrė 11 m baudinį. Marcus Rashfordas nuo 11 m žymos smūgiavo tiksliai ir padovanojo pergalę svečiams.

Pirmąsias aštuntfinalio rungtynes „Paris Saint-Germain“ laimėjo 2:0. „Manchester United“ į kitą etapą pateko dėl išvykoje daugiau pelnytų įvarčių.

Taip pat trečiadienį „FC Porto“ (Portugalija) klubas namuose po pratęsimo 3:1 (1:1) nugalėjo „AS Roma“ (Italija) ekipą ir žengė į ketvirtfinalį.

26-ąją min. šeimininkus į priekį išvedė Francisco Soaresas, o 37-ąją min. rezultatą išlygino 11 m baudinį realizavęs Daniele de Rossi. 52-ąją min. tiksliu smūgiu pasižymėjo Porto ekipos žaidėjas Moussa Marega.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi „FC Porto“ pirmaujant 2:1 (2:1). Kadangi tokiu pačiu rezultatu pirmajame mače pergalę šventė „AS Roma“, ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Antrojo pratęsimo pabaigoje, 117-ąją min., buvo paskirtas 11 m baudinys į Romos klubo vartus. Baudinį realizavo Alexas Tellesas.