LSKL Mažosios taurės pusfinalyje - dvi Klaipėdos ekipos

Paaiškėjo visos keturios Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) komandos, kurios tęs kovą dėl Mažosios LSKL taurės. Paskutinioji kelialapį į pusfinalį iškovojo LCC tarptautinio universiteto (LCC) komanda.

Mariaus Tamolio treniruojami klaipėdiečiai atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse Kaune Kauno kolegijos (KK) komandą nugalėjo rezultatu 20 taškų skirtumu - 104:84 (21:18, 19:29 36:18, 28:19).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kurį klaipėdiečiai laimėjo net 36:18 ir susikrovė dviženklį pranašumą - 76:65. KK krepšininkai dar bandė kabintis ir 35 dvikovos minutę komandas skyrė 7 taškai - 77:84, tačiau tada LCC sužaidė atkarpą 20:7 ir užtikrintai žengė į pusfinalį.

Šįkart LCC komandą į pergalę vedė Justas Grikštas. Jis per 25 minutes pelnė 26 taškus (4/6 dvit., 6/9 trit.) ir surinko 24 naudingumo balus. Tomas Butkus išsiskyrė trigubu dubliu - pelnė 21 tašką (5/8 dvit., 3/4 trit., 2/3 baudos), po krepšiais atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Jo sąskaitoje - 37 naudingumo balai.

Prie LCC komandos pergalės 17 taškų pridėjo Augustinas Venckus, 10 - Daumantas Mikštas.

KK komandos gretose sunkiai sulaikomas buvo Justas Janulis. Jis aikštėje rungtyniavo be keitimų (40 min.), pelnė 30 taškų (6/10 dvit., 6/9 trit., 11 atk. kam.) ir surinko 35 naudingumo balus. Arminas Kelmelis pelnė 18 taškų, Mantas Košelis ir Arnas Tilindė - po 11, Martynas Špokas - 10 tšk.

LCC akivaizdžiai dominavo po krepšiais - sugriebė 42 kamuolius, kai varžovai - 21.
LCC krepšininkai tritaškius metė 52 proc. taiklumus (12/23), KK - 42 proc. taiklumu (10/24).

Priminsime, kad vasario 4 dieną pirmosios šių komandų ketvirtfinalio rungtynės Klaipėdoje baigėsi taip pat dviženkle LCC ekipos persvara - 81:64 (22:18, 24:21, 10:16, 25:9).

Jau rašėme, kad Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ekipa dukart nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU-ŽŪA) krepšininkus ir prasibrovė į pusfinalį.

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse VGTU svečiuose po banguotos kovos pergalę šventė rezultatu 93:89 (21:19, 24:21, 23:16, 25:33), o vasario 4 dieną atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose laimėjo rezultatu 97:78 (28:19, 22:20, 25:16, 22:23).

Pagal LSKL nuostatus Klaipėdos universiteto (KU) ir Vilniaus kolegijos (VK) komandos sezono metu iškovojo daugiausiai pergalių ir automatiškai pateko į Mažosios taurės finalinio ketverto varžybas.

Taigi pirmajame pusfinalyje VK ekipa savo aikštėje susitiks su LCC krepšininkais, o antrajame pusfinalyje KU namuose rungtyniaus  su VGTU ekipa. Pusfinalio mačai vyks vasario 25 dieną. Nugalėtojas paaiškės iš vienų rungtynių. Pusfinalio laimėtojai kausis dėl LSKL Mažosios taurės.

Informacija

1. VK (5 pergalės, 5 pralaimėjimai, 50 proc. pergalių, 1 vietoje dėl geresnio įmestų ir praleistų taškų santykio);